Вивіска «Два в одному»

09.08.2021
Кейси Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 2037
Вивіска «Два в одному»

Об'ємні букви — поширений варіант зовнішньої вивіски. Їх повсюдне використання стимулює креативників шукати нестандартні рішення, що дозволяють виділитися. Для нашого клієнта із Запоріжжя — RA KREDO PROMOCOD — таким рішенням стало застосування унікальної серії акрилу ALTUGLAS Night & Day.

Про замовника

Royal medical cosmetology — косметологічний салон у Запоріжжі, що пропонує клієнтам широкий асортимент послуг. Сучасне обладнання і кваліфікований персонал — гарантія високої якості сервісу.

Особливості проекту

Перед RA KREDO PROMOCOD стояло завдання створити вивіску, яка буде виглядати красиво і презентабельно і дорого.

Для оздоблення фриза компанія обрала АКП ECOBOND білого кольору, що гармонує з медичною спрямованістю закладу. Ідеальним рішенням для об'ємних літер став акрил ALTUGLAS Night & Day. Унікальна властивість цього акрилу — міняти колір у темний час доби під впливом штучного освітлення.

Цікавим доповненням до оформлення входу в заклад став графік роботи і перелік пропонованих послуг, виконані у вигляді акрилайтів — конструкцій із прозорого акрилу завтовшки 6 мм і вклеєних у фрезеровані пази букв із чорного акрилу завтовшки 3 мм. Підсвічування робить таку вивіску дуже яскравою і незвичайною.

ALTUGLAS Night & Day

ALTUGLAS Night & Day — серія акрилу, що створює вражаючий ефект «2-в-1». Початковий колір листа при штучному освітленні змінюється на білий або кольоровий. Матеріал є надзвичайно стійким до використання на відкритому повітрі і забезпечує гарну видимість вивісок при низькому споживанні енергії.

Результат

Оригінальні об'ємні букви виділяються на білому композиті у будь-який час доби. Вивіска виглядає дуже ефектно, особливо ввечері у комбінації з підсвіченими акрилайтами біля входу. Підряднику вдалося створити преміальне рішення, як і хотів замовник.

Коментар

Лідія, RA KREDO PROMOCOD:

«Вивіска повинна була підкреслити статусність. Обрані матеріали найкраще відповідали таким вимогам. Робота вийшла дуже творчою. Стильний ефект подобається і нам, і клієнтам, і відвідувачам салону. Ми не вперше використовуємо ALTUGLAS Night & Day і завжди радо пропонуємо його замовникам, якщо вписуємося у бюджет».

RA KREDO PROMOCOD

Запорізька компанія RA KREDO PROMOCOD близько 20 років займається виготовленням внутрішньої і зовнішньої реклами, брендуванням торгових точок, оформленням вхідних груп і козирків. Великий досвід роботи, власний парк обладнання і професійний персонал дозволяють задовольняти найвибагливіших замовників.

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує українським користувачам великий асортимент рішень у галузі будівництва, реклами, дизайну за доступними цінами. Хочете подивитися зразки або отримати рекомендації? Звертайтеся до наших менеджерів у чат або за телефоном.

Товари зі статті
Чорно-білий 126.28000, 3 мм ALTUGLAS NIGHT&DAY акрил листовий
лист
-
+
2 283,57 ₴/м2
Сума: 14 138,72 ₴
Сіро-білий 126.28022, 3 мм ALTUGLAS NIGHT&DAY акрил листовий
лист
-
+
2 283,57 ₴/м2
Сума: 14 138,72 ₴