Вивіска із потовщеного акрилу

30.11.2021
Кейси Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 1933
Вивіска із потовщеного акрилу

Наш сьогоднішній кейс — про цікаву вивіску із акрилу. Коли йдеться про об’ємні елементи, наш партнер зі Стрия, рекламне агентство AdvertArt, віддає перевагу акрилу завтовшки 10 мм, замість традиційних листів завтовшки 3 мм. Дуже привабливий та довговічний результат у такому випадку гарантований!

Про замовника

Комплекс «612 км» розташований на автошляху Київ-Чоп у передмісті Стрия. Тут знаходяться їдальня-кафе, аптека, кілька магазинів, автосервіс та паркінг, перукарня та баня, а також готель. 

Особливості проєкту

Рекламне агентство AdvertArt займалося виготовленням масштабної готельної вивіски. Її довжина — 6 м. Для основи (коробу із світловими елементами) використовувався молочний акрил POLYCRYL завтовшки 4 мм. В основі фрезерували та наклеїли об’ємні літери із чорного глянцевого акрилу POLYCRYL завтовшки 10 мм https://avers.ua/products/chorniy-101-48000-10-mm-polycryl-akril-listoviy/p4430. 

Акрил POLYCRYL

Акрил POLYCRYL забезпечує оптимальне співвідношення якості та ціни. В постійному асортименті представлені листи різних відтінків, фактур та товщин. Матеріал дуже привабливо виглядає та добре піддається механічній, термічній та лазерній обробці, не боїться зовнішніх впливів та великих навантажень.

Результат

Вивіска помітна здалеку, що є актуальним для підприємств, розташованих поблизу автошляхів, та виглядає дуже оригінально. Якість матеріалу дозволяє підряднику бути впевненим у довговічності рішення.

Коментар

Андрушків Володимир Іванович, РА «AdvertArt»:

«Матеріал-«трійка» не виглядає настільки ефектно. А «десятку» ми часто пропонуємо нашим замовникам. Вона добре підходить і для зовнішніх вивісок, і для декору інтер’єру. В цілому, нам дуже подобається ціна, якість, практичність, довговічність цього матеріалу! Більше в Україні ніхто не пропонує чорний акрил такої товщини, тому вибір постачальника є однозначним».

Про рекламне агентство AdvertArt

Рекламне агентство AdvertArt розташоване у м. Стрий (Львівська обл.). Компанія спеціалізується на візуальній рекламі, виготовленні вивісок, рекламних щитів, інших рекламних конструкцій.

https://www.facebook.com/groups/396153844483590

https://www.instagram.com/_advertart/

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує українським споживачам повний перелік матеріалів для зовнішньої реклами, внутрішнього декору, брендування транспорту, а також будівництва та архітектури. На складі завжди наявні топові позиції. Доправляємо  по всій Україні.

 

Товари зі статті
Чорний 101.48000, 10 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
5 107,16 ₴/м2
Сума: 31 932,52 ₴