Суперсучасна ялинка з акрилу

02.12.2021
Кейси Акрил (оргскло)
Час читання 5 хв
Прочитали: 1825
Суперсучасна ялинка з акрилу

Торговий центр Galaries у Сіднеї відмовився від традиційного святкового декору — живої сосни — на користь футуристичного NFTree, виготовленого з акрилу. Мета проекту — підтримати місцевих художників, продемонструвавши їхні роботи публіці у період, коли здійснюється найбільша кількість покупок.

Сконструйоване зі скла, дзеркал та акрилу NFTree вловлює та розсіює природне світло, що проникає через галереї. На п'ятиметровому суперсучасному дереві розмістилися вісім цифрових творів мистецтва, які можна купити у вигляді невзаємозамінних токенів (NFT).

Також по всій галереї розмістили вивіски з QR-кодами, відсканувавши які можна потрапити на профіль кожного художника Foundation. Творці інсталяції прагнули створити захопливий простір і наголосити на унікальності центру Galaries.

Бажаєте створити свій незвичайний point of interest до майбутніх свят? Наш зелений вітражний акрил ALTUGLAS ідеально підходить для виготовлення декорацій. Він дуже красивий, легко ріжеться та формується, не б'ється на гострі уламки. Вироби з нього можна безпечно розміщувати у громадських місцях. У AVERS можна замовити і матеріал у листах, і різання його на готові предмети декору.