ECOBOND для фасаду супермаркету «Барвінок»: ретроспективний кейс

03.12.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 15 хв
Прочитали: 1798
ECOBOND для фасаду супермаркету «Барвінок»: ретроспективний кейс

Є проєкти, якими наші партнери по-справжньому пишаються. Один із таких прикладів — облицювання фасаду супермаркету «Барвінок». Його здійснював наш клієнт із міста Первомайський, компанія «БУДМО», ще в 2015 році, а будівля й досі зберігає привабливий вигляд.

Особливості проєкту

Двоповерхову будівлю у Барвінковому (Харківська обл.) займала районна друкарня, яка припинила існування. Приміщення було відреставроване новим власником, і у 2015 році тут було відкрито торговельний центр «Барвінок».

Для оздоблення фасаду загальною площею в 500 м2 використовувалися кольорові панелі ECOBOND. Підрядник вже тривалий час віддає перевагу саме цьому матеріалу, оскільки він досить легко обробляється і дозволяє створювати касети найрізноманітніших форм.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — сучасний високотехнологічний матеріал, що складається з двох шарів алюмінію та полімерного наповнювача між ними.

Висока якість сировини та міцна адгезія між шарами дає можливість піддавати панелі різним видам обробки: різати, фрезерувати, гнути, вальцювати. Панелі доступні у різних кольорах та фактурах.

Результат

Завдяки яскравому фасаду будівля стала своєрідною окрасою міста. Цей проєкт став чудовим підтвердженням довговічності панелей ECOBOND: фасад досі залишається доволі привабливим. Яскравий та насичений колір панелей зберігатиметься протягом 20 років, геометрична форма облицювальних касет тривалий час залишатиметься незмінною.

Коментар

Будніков Олег, БУДМО ТОВ:

«З композиту ECOBOND можна створювати будь-що: виготовляти будь-які форми, реалізовувати будь-які дизайнерські ідеї. Головна перевага АКП саме цього виробника в тому, що наповнювач із поліетилену первинної сировини, і тому він більш гнучкий, не ламає та не затуплює інструмент, з ним значно легше працювати. Він набагато цікавіший за конкурентів!»

ТОВ «БУДМО»

Компанію «Будмо» (Первомайський, Харківська обл.) було засновано 2005 року. Підприємство спеціалізується на виготовленні зовнішніх рекламних та іміджевих конструкцій, дорожніх знаків, в’їзних стел, облицюванні фасадів.

https://budmo.kh.ua/

AVERS

Компанія AVERS — ексклюзивний представник бренду ECOBOND в Україні. Ми пропонуємо українським споживачам найширший асортимент панелей для внутрішнього та зовнішнього застосування за доступними цінами від виробника. Також в портфоліо інші матеріали провідних світових виробників для дизайну, реклами, архітектури та будівництва.