Внутрішнє оформлення за допомогою ECOBOND Mirror

04.07.2019
Застосування матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2029
Внутрішнє оформлення за допомогою ECOBOND Mirror

Дзеркальні стіни — це яскрава дизайнерська ідея для оформлення квартир, офісів або торгових майданчиків. Дзеркала роблять приміщення більш просторим і світлим, дозволяють приховати деякі недоліки. Водночас скло — це важкий і крихкий матеріал — тому багато хто побоюється його використовувати, особливо, якщо йдеться про місця з великим скупченням людей. Прекрасним виходом стане використання алюмінієвих композитних панелей ECOBOND Mirror.

Дзеркальні вставки в інтер'єрі: переваги

Дзеркальний інтер'єр стане чудовим вибором для декору будь-якого приміщення, оскільки:

  • дзеркала візуально розширюють простір. Це є надзвичайно важливим для невеликих і вузьких кімнат;
  • дзеркальна стіна в інтер'єрі робить приміщення більш світлим — в ній відбивається природне світло і лампи. Це також дозволяє і заощаджувати на електроенергії;
  • дзеркальні конструкції можуть стати відмінним акцентом в інтер'єрі, що привертає увагу відвідувачів. Це прекрасний спосіб оновити дизайн і зробити так, щоб фото вашого магазину або офісу потрапили в соціальні мережі.

Дзеркала: обмеження

Крім ряду плюсів, дзеркала мають і деякі недоліки:

  • крихкість;
  • велика вага;
  • труднощі зі створенням складних конструкцій;
  • необхідність регулярного очищення.

Як зробити дзеркальну поверхню без недоліків

Ідеальною відповіддю на питання, як зробити дзеркальну стіну, стане ECOBOND Mirror. Цей сучасний композитний матеріал має усі переваги звичайних дзеркал, при цьому позбавлений їхніх недоліків. Він чудово замінить скляні дзеркала, а також пластики із дзеркальною поверхнею.

АКП ECOBOND Mirror не розтріскуються і не розбиваються, тому є абсолютно безпечними для місць із великим потоком людей.

Важливо відзначити неймовірну універсальність ECOBOND Mirror. Композит прекрасно піддається згинанню і вальцюванню, що дозволяє втілювати в життя найрізноманітніші дизайнерські ідеї. У цього матеріалу практично немає альтернатив, коли йдеться про створення дзеркальних круглих колон, вивісок, об'ємних букв, виставкових або торгових стойок, предметів меблів.