Вузький токійський готель із вирізаними балконами та терасами

22.05.2024
Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 3
Вузький токійський готель із вирізаними балконами та терасами

Японська студія Kooo Architects спроєктувала вузький готель в центрі Токіо – приклад інтеграції нових будівель у щільну забудову з використанням бюджетних матеріалів. Дев'ятиповерхова будівля займає ділянку площею всього 83,5 квадратних метрів, з обох боків якої розташовані будівлі. 

Готель має жорстку сталеву конструкцію з розкосами, а не більш поширену жорстку конструкцію з балок, яка, за словами студії, має дві основні переваги – посилена конструкція знімає необхідність додаткових опор на балконах, а стовпи можна зробити тоншими за розміром порівняно зі звичайними конструкціями з жорстким каркасом.

 

Оскільки готель розташований дуже близько до сусідніх будинків, процес проєктування базувався на спостереженні за навколишніми будівлями та створенні балконів готелю у місцях, де приватне життя не буде порушуватися з обох сторін. 

Зовнішнє оздоблення будівлі – металізовані панелі, касети невеликого розміру. Алюмінієвий композит ідеально підходить для подібного обшиття фасаду, оскільки працювати з ним легко, термін експлуатації без втрати зовнішнього вигляду – до 7 років. 

Товари зі статті
Білий ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
1 030,25 ₴/м2
Сума: 7 855,66 ₴