Хроніки Нью-Йорка на стінах міста

11.02.2020
Кейси Самоклеючі плівки
Прочитали: 1923
Хроніки Нью-Йорка на стінах міста

«Хроніки Нью-Йорка» французького художника JR — унікальна масштабна інсталяція, що поєднує вуличне мистецтво, фотографію і соціальну взаємодію. Чорно-біле гігантське зображення, розміщене в парку Domino (Бруклін, Нью-Йорк), — це найбільший суспільний проект у місті.

Встановлена ​​на штабельованих транспортних контейнерах робота представляє собою чорно-білу добірку зображень понад 1000 жителів Нью-Йорка, яких художник сфотографував і відтворив спеціально для проекту. Тут представлені люди, які живуть у різних районах міста, які зібралися в громадських місцях, що імітують недавно зведений парк.

Мурал «Хроніки Нью-Йорка» став центральним експонатом виставки «JR: Хроніки», яка демонструється в Бруклінському музеї і супроводжується аудіозаписами тих, хто зображений на картині.

Чудовим рішенням для настінного живопису будь-якого розміру стане самоклейна плівка RI-JET DECO-WALL 50. За її допомогою можна нанести зображення практично на будь-які, навіть найгрубіші поверхні. Прекрасна адгезія, легкий монтаж і довговічність — чудове поєднання для мистецьких проектів.

Товари зі статті