Як перетворити вікно на ефективний рекламний носій

19.02.2019
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2437
Як перетворити вікно на ефективний рекламний носій

Зовнішня реклама підвищує ефективність ведення бізнесу, але у підприємців-початківців недостатньо вільних коштів для замовлення повноцінних білбордів або лайтбоксів. Необхідно використовувати будь-які можливості для розвитку і просування своєї справи. Звичайне вікно в офісі, магазині, кафе або салоні краси може стати рекламним інструментом, якщо правильно підійти до його оформлення.

Компанія АВЕРС працює на рекламному ринку України вже 25 років і пропонує широкий асортимент матеріалів для різних видів реклами, зокрема самоклейні плівки для нанесення на скляні фасади та інші рекламні об'єкти. Використовуючи якісні матеріали, ви зможете привернути увагу потенційних клієнтів, заохотити їх відвідати ваш магазин.

Види матеріалів для оздоблення вікна

Щоб перетворити вікно на повноцінний рекламний носій, необхідно використовувати самоклейну плівку, за допомогою якої наносяться зображення і написи. Існує кілька видів матеріалів для реклами на скляних вітринах:

  • самоклейна плівка, з якої створюються аплікації;
  • самоклейна плівка для друку зображень;
  • перфорована плівка з нанесеним зображенням.

Компанія АВЕРС пропонує усі види таких матеріалів. Щоб оформити замовлення, радимо ознайомитися із асортиментом і характеристиками кожного продукту.

Плівки для створення аплікацій

Найпростіший і найдоступніший варіант - купити різнокольорову самоклейну плівку, плотером вирізати з неї деталі аплікацій, наклеїти їх на основу (вітрину або стіну). Таким чином можна сформувати назву компанії, логотип, надати потенційним клієнтам інформацію про актуальні акції.

Такі рекламні повідомлення мають привертати увагу. Важливо використовувати яскраві відтінки, великі елементи, на яких фокусується погляд. Тому пастельні тони не підходять.

Перевагами самоклейної плівки для аплікацій є низька вартість та просте використання. Маючи певні навички, можна самостійно перетворити вікно в рекламний об'єкт без послуг спеціалізованого агентства.

Недоліком є малий термін служби, насамперед зовні. Плівка наноситься на скло окремими елементами. Згодом краї починають трохи відставати від поверхні, під впливом УФ-променів кольори знебарвлюються. Щоб запобігти псуванню зовнішнього вигляду вікна, слід регулярно оновлювати зображення.

Самоклейна плівка для друку

Подовжити термін служби рекламного повідомлення можна, використовуючи замість дрібних аплікацій плівку з надрукованим зображенням. Така конструкція виглядає презентабельно, привертає увагу людей, які йдуть повз магазину, кафе чи іншого закладу. Якщо застосувати спеціальну «суперпрозору» плівку, можна отримати ефект прямого друку на склі - цей матеріал є майже непомітним для недосвідченого погляду. Додаткове ламінування захистить зображення від механічних пошкоджень і дозволить надовго зберегти яскраві кольори.

Перевагами цього матеріалу є довговічність, зносостійкість, привабливість. Недоліками - додаткові витрати на друк і обмежене світлопропускання (білої плівки). Також ця технологія вимагає звернутися до спеціалізованого рекламного агентства, щоб розробити макет, перенести його на плівку, а згодом - на рекламний фасад.

Перфорована плівка з нанесеним зображенням

У великих містах громадський транспорт слугує рекламним носієм. Вікна автобусів, тролейбусів, вагонів метро прикрашають яскраві зображення, що інформують про товари або послуги певних компаній. Деталізовані зображення та потрібна інформація друкуються на перфорованій плівці (ступінь перфорації найчастіше 40%). Цей матеріал пропускає сонячне світло, й водночас частково затримує сонячні промені, що знижує нагріванню приміщення.

Де замовити матеріали для зовнішньої реклами

Якщо ви бажаєте придбати матеріали для зовнішньої реклами на вікнах, зверніться до представників компанії АВЕРС. Тут представлений чудовий асортимент усіх різновидів плівки. Досвідчені фахівці розкажуть про усі переваги та особливості. Оформити заявку можна різними способами: онлайн, телефоном, особисто. Відправлення по Україні здійснюється транспортними компаніями.

Надійний постачальник матеріалів для виробництва зовнішньої реклами гарантує довговічність і високу якість продукції. Якщо у вас залишилися питання щодо можливої ​​співпраці, зателефонуйте в офіс АВЕРС за консультацією експерта (контакти).

Товари зі статті
Альфа-синій глянцевий Oracal 751С 588, автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Sale
Золотий матовий Oracal 8510 095, самоклеюча плівка для декорування скла
рулон
-
+
504,63 ₴/м2
469,31 ₴/м2
Сума: 23 465,50 ₴
Прозорий глянцевий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Прозорий матовий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Hit
Білий глянцевий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Sale
Hit
Білий матовий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
84,55 ₴/м2
71,87 ₴/м2
Сума: 3 773,18 ₴