Як реконструюють навчальні центри в Китаї на прикладі школи Фуцян

22.12.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 861
Як реконструюють навчальні центри в Китаї на прикладі школи Фуцян

Яскраві відтінки синього та бірюзового характеризують школу в Шеньчжені (Китай), яка була капітально відремонтована Народним архітектурним бюро, щоб запропонувати дітям та підліткам більш творчі форми навчання.

Одна з особливостей – більше приміщень на відкритому повітрі та розширення вже наявних класів та залів. Дизайн включає класні кімнати з консоллю, сади на даху і глибокі віконні заглиблення та арки, які можуть стати простором для розмов і навчання. У цій статті детально розглянемо особливості облаштування інноваційної школи, і певну увагу приділимо використанню алюмінієвого композиту в інтер'єрі та на вулиці. 

Ключовим аспектом дизайну є взаємозв'язок між внутрішнім та зовнішнім простором. Зелені тераси на даху включають мініферму, фітнес-центр та сад для активного відпочинку. Інші ключові простори включають великі двори та зону відпочинку в стилі амфітеатру з видом на бігову доріжку. 

На фото нижче – ті самі великі віконні арки, де діти можуть спілкуватися в позакласні часи. Верхня частина арки оздоблена металевими фарбованими панелями. Як альтернативу ми б розглядали кольоровий алюмінієвий композит ECOBOND. Він добре вальцюється під потрібний діаметр, а площа однієї панелі дозволяє робити великі безшовні елементи. Подібні вікна розташовані на кожному поверсі будівлі. 

Ще одна цікава зона школи – багатофункціональний театр. Тут проєктна студія сподівається показати, як добре продумане навчальне середовище може зіграти роль розвитку творчих талантів та інновацій. Стелю в залі також можна облицювати металізованими композитними панелями. Вони легко монтуються, мають невелику вагу, добре тримають площину, за ними просто заховати комунікації та дроти, а головне – доступ до них залишиться легким.