Як створити пломбувальні наклейки

27.01.2020
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2256
Як створити пломбувальні наклейки

Етикетка із захистом від несанкціонованого доступу — це чудове рішення для компаній, яким важливо, щоб клієнти відчували себе захищеними щодо достовірності і збереження продуктів. Крім пакування, пломбувальна етикетка забезпечує ще один спосіб автентифікації, особливо у фармацевтичній, харчовій і косметичній промисловості.

Функції захисної етикетки

Захисна етикетка є вкрай важливою як для виробника, так і для користувача з багатьох причин:

  • Цілісність бренду. Фальсифікація продуктів є вельми поширеним явищем. Це негативно впливає на бренди, особливо ті, які підтримують певні стандарти виробництва. Етикетки з захистом від несанкціонованого доступу дозволяють споживачам відрізняти оригінал від підробленої продукції.
  • Додатковий рівень безпеки. Навіть якщо для продукту використовується захищене різними способами пакування, у виробника і споживача немає можливості перевірити, що сталося з продуктом після того, як він полишив виробничий об'єкт. Саморуйнівна етикетка дозволить визначити, якщо сталося несанкціоноване відкриття. Це є надзвичайно важливим в галузі медицини і продуктів харчування, де є товари, які повинні бути стерильними.
  • Інструмент маркетингу. Завдяки легкому доступу в Інтернет, клієнти стають більш обізнаними. Це також відноситься і до вибору продуктів. Оскільки вони добре поінформовані, вони знають, що більш розумно вибирати продукти, які надійно упаковані. Під час вибору і прийняття купівельних рішень максимально захищений продукт буде в пріоритеті.
  • Розмаїття дизайнів. Придатність до друку дає можливість експериментувати зі стилями і кольорами, використовуючи цікаві дизайнерські ідеї.
  • Економічна ефективність. Саморуйнівні етикетки коштують відносно недорого, але переваги роблять їх надзвичайно цінними для продукції. Це ефективний спосіб повідомити клієнтам, що компанія дбає про їхній добробут і бажає для них тільки найкращого.

Матеріал для виготовлення

Захисні наклейки виготовляються зі спеціальних самоклейних литих ПВХ-плівок, особливістю яких є схильність до «саморуйнування». Міцність на розрив у такої плівки істотно нижче, ніж адгезія. А виготовлення за допомогою технології лиття забезпечує відсутність усадки і неможливість самовільного руйнування внаслідок старіння або впливу факторів зовнішнього середовища.

 

 

Будь-яка спроба видалити наклейку з поверхні призведе до її фрагментації, зняти цілком або повторно використовувати такий стікер неможливо. Саморуйнівний вініл найкраще підходить для застосування в приміщеннях.

Матеріал допомагає створювати високоякісні етикетки, які не мають брудних країв або адгезивів. Крім захисту пакування такі плівки можуть використовуватися і для інших завдань:

  • гарантійні пломби;
  • ліцензійні бирки;
  • транспортні етикетки;
  • бирки для інвентарю;
  • калібрувальні бирки.

ORACAL 820: ідеальний варіант

Прекрасним вибором для виготовлення першокласних пломбувальних наліпок стане рулонна плівка ORACAL 820 від світового лідера в області самоклейної продукції компанії Orafol.

 

 

Плівка має гарну адгезію і не всідається, тому може гарно приклеюватися на поверхні зі стиком. Остаточне закріплення настає всього за кілька годин.

Сумісність із трафаретним друком та струменевим друком із використанням сольвентних, латексних або УФ-чорнил гарантує високу якість зображень.

Підкладка плівки покрита додатковим шаром поліетилену, щоб запобігти розбуханню в результаті накопичення вологи.

Термін служби плівки сягає 5 років.

 

Компанія АВЕРС пропонує величезне розмаїття рекламних, дизайнерських та спеціальних рішень для різних завдань. Професійна команда менеджерів завжди готова прийти на допомогу, щоб підібрати оптимальний матеріал. Звертайтеся у чат або за телефонами.

Товари зі статті
Білий глянцевий Oracal 820, саморуйнівна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Білий матовий Oracal 820, саморуйнівна самоклеюча плівка
рулон
-
+
599,71 ₴/м2
Сума: 29 985,50 ₴