Оригінальні конструкції з АКП для зовнішньої реклами

27.01.2020
Корисна інформація Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2151
Оригінальні конструкції з АКП для зовнішньої реклами

У конкурентному середовищі дуже важливо, щоб компанію помітили. Алюмінієві композитні панелі — це високотехнологічний продукт для дизайну, будівництва та реклами. Він ідеально підходить для створення привабливих вивісок, інноваційних торговельних дисплеїв і високоефективних рекламних конструкцій.

Про що йдеться

АКП — це багатошаровий «сендвіч» із алюмінієм на зовнішніх шарах і поліетиленом між ними. Товщина варіюється в залежності від галузі застосування, для якої вони призначені. Вона може складати від 2 мм і більше 6 мм. Більш товсті панелі призначені для обшивки фасадів висотних будівель і великих рекламних конструкцій, розміщених на високих поверхах.

 

Типи АКП

Алюміній — це матеріал, який можна пофарбувати в будь-який колір. АКП доступні в широкій колірній гамі, як однотонних відтінків, так і з металевим мерехтінням. Крім того, можна підібрати панелі з різною декоративною обробкою, наприклад, під дерево, мармур, або із дзеркальною поверхнею.

 

Ідеальне рішення для оригінальної реклами

Композит є вельми популярним вибором, коли йдеться про надійне і привабливе облицювання будівель або малих архітектурних форм. Однак матеріал має і ряд істотних переваг, коли мова заходить про пошук власних рішень для нестандартних рекламних конструкцій, наприклад, інформаційних панелей, світлових коробів або об'ємних літер:

  • Гнучкість. При дотриманні основних рекомендацій щодо технології обробки композитній панелі можна надати практично будь-яку форму, створюючи не тільки плоскі, а й різні вигнуті елементи для тривимірних рішень. Крім того, матеріал відмінно піддається фігурному різанню. Свердління отворів в панелях також здійснюється досить просто, тому і прикріпити вивіску до бетонної стіни буде нескладно.
  • Різноманітність дизайнів. Як вже зазначалося, на ринку представлена ​​величезна кількість кольорових панелей і панелей із різним декором. Крім того, поверхня композиту придатна до прямого друку або обклеювання плівками з яскравими зображеннями. Присутність в асортименті листів різного розміру дозволить будувати конструкції різних габаритів. Все це у комплексі дає можливість реалізовувати творчі проекти без будь-яких обмежень. Остаточний результат буде мати дуже привабливий вигляд.
  • Легке очищення. АКП вирізняється прекрасною водостійкістю, тому не боїться очищення. Додатковий плюс — стійкість до плям.
  • Екологічність. Алюмінієві панелі не виділяють шкідливих газів і парів, тому рекламні конструкції успішно можна розміщувати всередині приміщень. Полімер, який використовується для серцевини, може бути перероблений.
  • Мала вага. Алюмінієві композитні конструкції є дуже легкими. Таким чином, вони можуть транспортуватися і монтуватися в будь-якому місці без особливих проблем.

Отже, алюмінієвий композит багато в чому перевершує інші матеріали, коли йдеться про пошук рішення для створення оригінальної реклами. Панелі є доступними за ціною і чудово виглядають.

Компанія АВЕРС пропонує дизайнерам і рекламодавцям алюмінієвий композит від лідера ринку Ecobond. Команда динамічних, креативних і досвідчених фахівців завжди допоможе підібрати правильний матеріал. Звертайтеся в чат або за телефонами.

Товари зі статті
Жовтий ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 118,85 ₴/м2
Сума: 8 531,23 ₴
Синій TNK ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 118,85 ₴/м2
Сума: 8 531,23 ₴
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+
Hit
Графіт металік RAL7024 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴
Жовтий RAL1003 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴
Зелений RAL6018 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴
Коричневий RAL8017 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴
Зелений насичений RAL6029 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
Світло-сірий RAL7040 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴