Яскраві інсталяції для унікальних селфі

05.07.2021
Кейси Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 2287
Яскраві інсталяції для унікальних селфі

Event- та Art-простір FUTURA HUB — одне із найбільш «фотогенічних» місць у Львові. Унікальні акрилові інсталяції дозволяють відвідувачам зробити крок назад від повсякденної рутини і повністю зануритися у щось унікальне. Тут можна розслабитися, зменшити стресові переживання, повеселитися та зробити напрочуд гарні селфі. Ідеальним вибором для яскравого декору став дзеркальний акрил та акрил із неоновим забарвленням, — розповідають у творчій майстерні Fakt ART.

Про замовника

FUTURA HUB — львівський заклад , що поєднує простір для коворкінгу, ресторан та територію для проведення різноманітних заходів. Тут можна продуктивно попрацювати, смачно поїсти та розважитися. Нещодавній редизайн, виконаний фахівцями Fakt ART, дозволив привернути увагу до закладу місцевих жителів та збільшити кількість відвідувачів.

Особливості проекту

Концепція передбачає максимальний комфорт для відвідувачів, створення єдиного простору, що поєднує сучасне мистецтво, емоційний релакс, стимулює на пошук ефективних бізнес-рішень. Матеріали, які використовуються для такого проекту, повинні мати сучасний вигляд, бути яскравими та водночас безпечними — частими відвідувачами простору є діти. Оскільки для декору створювалися фігури великого розміру, то окремі вимоги висувалися до жорсткості матеріалу.

Литий акрил ALTUGLAS повністю відповідав усім критеріям. В дизайні застосовувалися кольорові листи із яскравим неоновим забарвленням, а також акрил із дзеркальною поверхнею.

Обидві серії є «сумісними» щодо методів кріплення та мають усі переваги, властиві для акрилу: малу вагу, придатність до механічної обробки, стійкість до ударів та різноманітних навантажень, преміальний зовнішній вигляд.

Акрилове дзеркало є прекрасною альтернативою традиційним дзеркалам: не спотворює зображення, дозволяє вирізати вироби складних форм та без проблем монтувати їх на стіни. Вирізання фігур та обробка країв здійснювалася за ескізами Fakt ART на професійному обладнанні AVERS.

Акрил ALTUGLAS

Кольоровий та дзеркальний акрил ALTUGLAS виготовляється на європейському заводі та задовольняє найсуворіші вимоги до якості. На складі AVERS завжди є великий вибір товщин, кольорів та фактур, що дозволяє оперативно реалізувати будь-який дизайнерський чи рекламний проект.

Результат

Поєднання неонових кольорів, акрилових дзеркал та підсвічування дозволило отримати прекрасні інсталяції та створити зону для селфі з цікавими тривимірними ефектами. Замовник залишився дуже задоволений проектом редизайну.

Коментар

Тата Вербецька, співвласник Fakt ART:

«Замовник хотів оживити простір — і це йому повністю вдалося. Зараз це одне із найулюбленіших місць для селфі у Львові. Поєднання різних серій акрилу дало нам можливість зробити зону для фотографій із гарними спецефектами. Ми дуже задоволені роботою із матеріалом. Фігури легко кріпити за допомогою спеціальних засобів для кріплення дзеркал»

Про Fakt ART

Київська студія Fakt ART — творче об’єднання дизайнерів Тати Вербецької та Анни Гаврилюк — вже близько 8 років спеціалізується на виготовленні декору для музичних фестивалів, художніх виставок, оформленні інтер’єру. Креативний підхід та тривалий досвід дозволяють підбирати оптимальні матеріали, які відповідають як технічним характеристикам, так і бюджету замовника.

https://www.facebook.com/FaktARTua

https://www.instagram.com/faktart.ua/?utm_medium=copy_link

Про AVERS

Компанія AVERS — український лідер у галузі матеріалів для будівництва, дизайну та реклами. На складі завжди є найбільш актуальні товари для втілення найцікавіших та найскладніших проектів. Потрібна допомога щодо застосування листових матеріалів? Звертайтеся до наших менеджерів за технічними рекомендаціями — у чат або за телефонами.

Товари зі статті
Зелений флуоресцентний 127.34005, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 542,58 ₴/м2
Сума: 15 742,38 ₴
Помаранчевий флуоресцентний 127.35003, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
Синій флуоресцентний 127.33000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 542,58 ₴/м2
Сума: 15 742,38 ₴
Червоний флуоресцентний 127.32000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 542,58 ₴/м2
Сума: 15 742,38 ₴
Срібло дзеркальне, 2 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 998,74 ₴/м2
Сума: 12 497,12 ₴
Срібло дзеркальне, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
2 357,33 ₴/м2
Сума: 14 739,21 ₴