Яскраво і помітно

03.02.2021
Застосування матеріалів Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 2156
Яскраво і помітно

Хоча меню, кухня і внутрішня атмосфера є надзвичайно важливими для будь-якого нового ресторану, не можна забувати і про зовнішню зону. Яскравий дизайн екстер'єру — це своєрідна візуальна мова, яка передає важливі повідомлення потенційним відвідувачам, демонструє гарний смак і увагу до дрібниць. Якісні матеріали дозволяють реалізувати будь-яку, навіть найсміливішу дизайнерську ідею, — вважають у рекламній компанії «Пан Арт».

Про замовника

Мережа ресторанів DUCK, PLEASE — це кілька закладів автентичної китайської кухні, розташованих на правому і лівому берегах Дніпра в Києві. Зовсім недавно мережа розширилася за рахунок відкриття окремого закладу. Робота над оформленням фасаду і створенням рекламних конструкцій потребувала особливої ​​уваги. Компанії «Пан Арт» вдалося врахувати всі побажання замовника і втілити у життя яскравий концепт.

Особливості проекту

Для оформлення вхідної групи ідеально підійшов алюмінієвий композит ECOBOND у відтінку графіт. Покриття матеріалу має своєрідний блиск, який чудово вписався в загальну дизайнерську задумку.

Прекрасним доповненням для створення привабливого і яскравого інтер'єру стали світлові конструкції з молочного акрилу: вивіска з об'ємних літер і кілька лайт-боксів.

І молочний акрил, і легкий блиск композиту прекрасно гармоніювали зі світлодіодним RGB-підсвічуванням.

Матеріали

Алюмінієвий композит ECOBOND — прекрасний вибір для оформлення фасадів, інтер'єру і створення привабливих рекламних конструкцій. Матеріал поєднує переваги алюмінію і сучасних полімерів. Він гарно піддається обробці, дозволяючи створювати вироби складних форм.

Серед додаткових переваг — міцність, погодостійкість, розмаїття кольорів і фактур, мала вага.

Молочний акрил ALTUGLAS — це прекрасна основа для будь-яких світлових конструкцій, яскравих вивісок та інших рекламних виробів. Гарна поверхня і можливість термоформування дозволяють реалізовувати сміливі дизайнерські ідеї.

Матеріал не вимагає складного догляду, відрізняється довговічністю, успішно застосовується зовні приміщень, не боїться агресивних атмосферних чинників.

Результат

Екстер'єр ресторану вийшов дуже яскравим і барвистим, як і хотілося замовнику. Обрані матеріали гарантують тривалу експлуатацію зі збереженням первісного вигляду. Плідна співпраця між замовником і компанією «Пан Арт» триває.

Коментар

Віктор Стопа, компанія «Пан Арт»:

«Я давно працюю з алюмінієвим композитом. У ECOBOND є важлива перевага — міцність і надійність. Зазвичай при фрезеруванні і згинанні є ризик пошкоджень, яких бояться рекламісти. Однак із ECOBOND таких проблем не виникає. За зносостійкість рекламних серій також можна не хвилюватися: прекрасний зовнішній вигляд зберігається не менше п'яти років. Окремо відзначу чітку і злагоджену роботу менеджерів AVERS, відсутність збоїв у постачанні та прекрасні дружні відносини з менеджером Романом.

Дуже зручно, що в AVERS є послуга обробки на промисловому обладнанні. Іноді своїх технологічних потужностей не вистачає, і замовляємо вже готові деталі для збирання конструкції».

Про компанію «Пан Арт»

Компанія «Пан Арт» тривалий час спеціалізується на виготовленні зовнішньої реклами, оформленні приміщень. Також активно розвивається меблевий напрям. Накопичений досвід, власне виробництво і розуміння рекламних технологій дають можливість реалізовувати неймовірно привабливі дизайнерські й рекламні проекти по всій Україні.

https://www.facebook.com/PanArtAdvertisingDesigns

Про AVERS

Компанія AVERS — український лідер у галузі матеріалів для реклами, будівництва та дизайну. Бажаєте підібрати оптимальне рішення для будь-якого проекту? Звертайтеся до менеджерів у чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590