Високотехнологічна маска

04.02.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Листові пластики
Прочитали: 2139
Високотехнологічна маска

Технологічна компанія Razer розробила оригінальну захисну маску для обличчя. Вбудоване підсвічування і звукова система дозволять поліпшити соціальну взаємодію під час пандемії.

Медичний персонал зазначає, що стандартні маски для обличчя можуть створювати труднощі для пацієнтів із поганим слухом, а також для осіб, які здійснюють догляд за ними. Вони також можуть ускладнювати спілкування людям із аутизмом або тим, хто відчуває труднощі у навчанні.

 

Маска Project Hazel буде прозорою, щоб оточуючим було видно міміку, а люди з вадами слуху могли читати по губах під час розмови. Вбудоване підсвічування допоможе в умовах поганого освітлення.

Також передбачена система мікрофонів і підсилювачів, які будуть передавати голос користувача, завдяки чому мову буде чутно при збереженні безпечної соціальної дистанції.

Крім того, Project Hazel буде включати вентилятори для регулювання потоку повітря і фільтрації завислих у повітрі частинок, що забезпечить рівень захисту, який можна порівняти із респіратором N95.

Зарядний пристрій виконаний у вигляді коробки, всередині якої маска буде не тільки заряджатися, а й дезінфікуватися за допомогою УФ-променів.

Прекрасним вибором для виготовлення подібних захисних виробів стане ПЕТ OCTOPLAN. Матеріал легко піддається термоформуванню і різним видам механічної обробки. Прозорі листи різної товщини відрізняються надзвичайною міцністю, гарною глянцевою поверхнею, стійкістю до хімікатів, ударів і інших негативних впливів.