З любов’ю до гарних матеріалів

12.05.2021
Новинки
Прочитали: 2193
З любов’ю до гарних матеріалів

У кожному місті є свої цікавинки, які приваблюють мешканців та гостей. Окрім історичних пам’яток, такими точками інтересу можуть стати і сучасні конструкції. T-STUDIO з міста Сарни точно знає, що для цього треба: гарний дизайн та правильно підібрані матеріали. Саме у такий спосіб і створювалася конструкція «Я люблю Дубровицю».

Про замовника

Дубровиця знаходиться у Рівненській області і є одним із найстаріших міст регіону. Місцева влада дбає про привабливе міське середовище, активну увагу приділяє залученню туристів. Конструкція «Я люблю Дубровицю» повинна була стати сучасною візитівкою міста, місцем для фото та зустрічей.

Особливості проекту

Дизайн інсталяції розробила T-STUDIO. До матеріалів, які використовувалися для виготовлення конструкції, висувався ряд вимог. Вони повинні були тривалий час зберігати привабливість, витримувати великий потік людей та суттєві навантаження, бути безпечними та надійними. Ще одна вимога — вкластися у бюджет.

В основі конструкції — металевий каркас, оздоблений алюмінієвими композитними панелями ECOBOND трав’янисто-зеленого кольору. Матова поверхня виглядає дуже стильно. Крім того, матеріал є дуже довговічним: гарантійний термін експлуатації зі збереженням кольору та інших характеристик щонайменше 10 років.

Напис виконаний жовтими буквами із литого акрилу POLYCRYL. Компанія віддала перевагу саме литому акрилу завдяки його довговічності та стійкості.

Серце заввишки майже півтора метра виготовлено із металевого каркасу та ПВХ КОМАBRITE завтовшки 10 мм та оздоблене самоклейною плівкою ORACAL 641, яка пропонує гарне співвідношення між ціною та якістю.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит — сучасний матеріал-сендвіч, що складається із шарів фарбованого алюмінію та полімеру між ними. Незважаючи на малу вагу він є дуже міцним та довговічним. Матеріал добре обробляється та гарно виглядає: в асортименті представлені серії із різним оздобленням поверхні та різними геометричними розмірами.

Акрил Polycryl

Литий акрил — прекрасний вибір для зовнішніх конструкцій. Матеріал не боїться негативних атмосферних чинників, добре формується та обробляється на фрезерному та лазерному обладнанні.

ПВХ КОМАBRITE

Спінений ПВХ — сучасний різновид термопласту. Він є дуже міцним, надійним та легким. Із ним легко працювати навіть у домашніх умовах. Приємна текстура поверхні притягує погляд, а також є гарною підкладкою для друку.

ORACAL 641

Самоклейна плівка ORACAL 641 — чудове рішення для втілення творчих ідей. 59 відтінків та придатність до плотерного різання дозволяє створювати креативні проекти. Плівка тривалий час зберігає привабливість та добре поводить себе як в середині, так і зовні приміщень.

Результат

Замовник цілком залишився задоволеним результатом. Місцевим жителям конструкція сподобалася. Як і очікувалося, вона стала візитівкою місця та одним із найулюбленіших місць для зустрічей.

Коментар

Павло Тітечко, РА T-STUDIO:

«Ми підібрали оптимальні матеріали, з огляду на бюджет. На такі конструкції люди можуть залазити, сідати, тож не повинно залишатися вм’ятин та подряпин. Також важливо, щоб під дією сонця не знебарвилися кольори. В даному випадку і ми, і замовник можемо бути спокійними. Крім того, кожна частина є ремонтопридатною, для цього ми зберегли усі макети проекту».

Про компанію T-STUDIO

Рекламне агентство T-STUDIO тривалий час працює на ринку України і спеціалізується на найрізноманітніших рекламних послугах — виготовленні друкованої продукції, внутрішньої та зовнішньої реклами, брендуванні магазинів «під ключ» та автомобілів. Компанія активно поповнює технологічний парк, щоб пропонувати клієнтам найкращий сервіс у своїй галузі.

https://www.facebook.com/sarny.tstudio

https://www.instagram.com/sarny.tstudio/?igshid=wovzb1rrb3ps

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує комплексне портфоліо матеріалів для дизайну, реклами та будівництва. Бажаєте отримати професійну консультацію? Звертайтеся до менеджерів — у чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 240 4533

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590