Художня сучасність

13.05.2021
Новинки
Прочитали: 2165
Художня сучасність

Художник Джейкоб Хашимото створює дивовижні інсталяції, які перетворюють атріуми і відкриті простори на монументальні пейзажі. Кожен проект складається з тисяч куль, що літають хвилеподібно над глядачем, немов хмари.

Багатошарові композиції художника поєднують скульптуру, живопис та інсталяцію. Вони з'єднують мистецтво і відсилання до технологій, відеоігор і віртуальних середовищ. Автор докладає зусиль, щоб забезпечити простір для питань і роздумів, нагадати про деякі фундаментальні речі — величину і силу природи, малі розміри, зусилля, добро і сукупний досвід усього життя.

В роботі Хашимото використовує різноманітні матеріали, створюючи вироби різних геометричних форм, а також УФ-друк. Сітки і куби групуються і збираються по всій композиції, створюючи відчуття архітектурних кварталів: ширяючі міста зі складною графікою і кольором.

Бажаєте створити свій шедевр? Рекомендація AVERS — комбінація прозорого, молочного та димчастого акрилу ALTUGLAS! Різний ступінь світлопропускання, гра світла, лазерна обробка і термоформування дають можливість реалізовувати найцікавіші проекти.