Застосування плівок у створенні фотозони

07.05.2021
Новинки
Прочитали: 3001
Застосування плівок у створенні фотозони

Оформлення фотозони — гарна ідея для найрізноманітніших заходів — як корпоративних, так і особистих. Вона дає можливість привернути загальну увагу, створити теплу атмосферу, підвищити настрій гостям і отримати цікаві фотографії, які можна використовувати в тому числі й для подальшого просування бренду. Самоклейні плівки — швидкий, доступний і простий спосіб створити декор для фотозони у відповідному стилі.

Переваги фотозони

Відвідувачі будь-яких заходів будуть раді отримати фото на пам'ять. Хороша фотозона і професійний фотограф зроблять це можливим, навіть якщо бюджет обмежений. Серед інших переваг:

  • Покращена комунікація. На великому заході далеко не всі учасники знайомі один із одним. Фотозона привнесе елемент веселощів і надасть можливість познайомитися і поспілкуватися один із одним і з господарями.
  • Додаткове просування. Люди публікують цікаві фотографії в соціальних мережах практично миттєво. Знімки на тлі яскравої брендованої фотозони будуть дуже швидко поширюватися. Також їх можна використовувати для сайту та різноманітних розсилок згодом.
  • Цікавий спосіб створити свою базу даних. Фотозона цілком може допомогти у маркетингу і продажах. Прекрасний привід провести опитування, запропонувати заповнити анкету з контактною інформацією.
  • Доступна вартість. Для того, щоб створити гарну фотозону, далеко не завжди потрібний дорогий реквізит. Плівка для фотозони коштує відносно недорого, при цьому дає можливість отримати незабутній декор.
  • Універсальність. Можливість сфотографуватися на красивому тлі приваблює людей різного віку. При цьому фотозона вписується в заходи будь-якого масштабу та різної тематики.

Oracal 641 у декорі фотозони

Самоклейні плівки — прекрасний спосіб створити оригінальну фотозону і просувати будь-який бренд під час заходів. Для цієї мети гарно підходять як плівки з друком, так і плотерні. Oracal 641 — одна з найбільш популярних і доступних серій, використовуваних у декорі інтер'єру. Вона є фаворитом дизайнерів зовсім не дарма:

  • Велике кольорове розмаїття дає можливість створювати наліпки або повністю обклеювати стіну в будь-якому необхідному відтінку. В асортименті представлено 59 кольорів.
  • Придатність до плотерного різання дозволяє отримувати наліпки найрізноманітніших форм. Для монтажу складних виробів рекомендується додатково використовувати якісні монтажні плівки.
  • Легкий монтаж не вимагає залучення фахівців.
  • Постійний акриловий клей гарантує надійну адгезію, при цьому проблем зі зняттям матеріалу також не виникає.

Таким чином, самоклейні плівки — прекрасний вибір для створення фотозони на різних заходах. Також вони гарно підходять і для декорування приміщень під час івентів. Компанія AVERS пропонує широкий вибір рішень для інтер'єрного дизайну. Бажаєте отримати більше ідей для їх застосування? Звертайтеся до менеджерів — у чат або за телефоном.