Заворожливий простір Mercedes-Benz

30.07.2021
Креатив Листові пластики Самоклеючі плівки
Час читання 5 хв
Прочитали: 1959
Заворожливий простір Mercedes-Benz

Ми продовжуємо шукати натхнення серед робіт зарубіжних дизайнерів і рекламістів, реалізувати які можна і в Україні — за допомогою матеріалів AVERS. Творчий простір Mercedes-Benz Studio Odeonsplatz в Мюнхені не залишає байдужим жодного відвідувача.

Пакистанська художниця Сара Шакіл проводить у Studio Odeonsplatz тематичну виставку Shine On. Центральний елемент — блискуча інсталяція з автомобілем Mercedes-Benz SL 320, який оповитий кристалами, змінює колір, сяє і заворожує за рахунок проекційних відображень.

Крім інсталяції приваблює і загальний простір Studio Odeonsplatz площею 400 м2, розташований у центрі Мюнхена. Тут поєднуються цифрові технології і мистецтво, і відвідувачі отримують унікальний досвід комунікації з брендом.

Дизайнери активно використовували дзеркальні поверхні в інтер'єрі Studio Odeonsplatz. Вражаючий зовнішній вигляд і незвичайні фотоефекти — ідеальна комбінація. Хочете досягти такого ж результату? Рекомендація AVERS — дзеркальний полістирол і прозора матова плівка Oracal 641

Сріблястий і золотистий дзеркальний полістирол має посилену ударостійкість, не боїться перепадів температури і морозів, добре підходить для термоформування. Завдяки цьому з полістиролу можна створювати незвичайні тривимірні елементи для оздоблення стін.

Oracal 641 також добре підходить для оформлення інтер'єрів і різних заходів. Великий вибір кольорів і чудова придатність до плотерного різання дозволяє реалізовувати будь-які креативні дизайни.

Товари зі статті
Hit
Прозорий матовий Oracal 641 000, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Sale
Срібло дзеркальне OCTOPLAN полістирол листовий, 2 мм
лист
-
+
2 821,30 ₴/м2
1 269,59 ₴/м2
Сума: 2 539,18 ₴