Захист на вікна

17.05.2021
Новинки
Прочитали: 2303
Захист на вікна

Пропускання світла в підвальні та цокольні приміщення є дуже важливим для того, щоб зробити його більш корисним і комфортним для життя простором. Такі приміщення практично повністю розміщені під землею, тому частим рішенням стають захисні екрани на вікна. Це також важливо для безпеки тих, хто знаходиться в підвалі, оскільки їм може знадобитися швидко вийти.

Що захищаємо

Сучасні будинки розширили концепцію підвалу далеко за межі складських приміщень. Сьогодні вони служать як житлова площа. При цьому без вікон такий простір менш функціональний. Тому потрібні великі вікна, які пропускають достатню кількість світла і повітря. Іноді вони також повинні забезпечити можливість виходу, якщо виникне надзвичайна ситуація.

Залежно від глибини приміщення, вікна можуть розташовуватися врівень із землею. У такі вікна часто потрапляють дощ, сніг, бруд. Крім того, це може бути додатковою можливостю для проникнення зловмисників

Як працюють захисні екрани на вікна

Акрилові віконні накриття — вирішення проблеми. Вони представляють собою вигнуті або прямокутні конструкції, які кріпляться до стіни будинку. Завдяки їм забезпечується додатковий захист для зони з високим ударним навантаженням, блокується потрапляння сміття, листя і вологи у вікно підвалу, заощаджується енергія та фінанси, за допомогою додаткового захисту від вітру.

Переваги акрилу

Прозорий литий акрил — прекрасний матеріал для виготовлення подібних конструкцій. Високий ступінь прозорості забезпечує гарний потік світла.

Ударна міцність оргскла у 5 разів більше, ніж у звичайного скла. Акрил є стійким до атмосферних впливів, УФ-випромінювання, вологи і перепадів температур. Легка обробка і термоформування дають можливість створювати накриття різної висоти і форми, в тому числі похилі і куполоподібні. Саме такі екрани найкраще забезпечують відтік води від будинку.

Акрилові накриття легко очищаються. Їм потрібно лише періодичне розпорошування води зі шлангу, щоб вони залишалися чистими.

Мала вага захисного екрану з акрилу (в 2,5 рази легше скла) дає можливість легко і безпечно підняти або відсунути його в разі потреби.

Компанія AVERS пропонує широкий асортимент матеріалів для зовнішнього скління та оздоблення екстер'єру. Хочете дізнатися більше? Звертайтеся за консультацією до менеджерів — у чат або за телефонами.