×
Тел.: (044) 500 3025

04.09.2020

Apple Marina Bay Sands - новий Apple Store у Сінгапурі - ще не відкрився, але у мережі вже з'являються перші фото оригінальної конструкції, яка стала популярним місцем для селфі та спілкування молоді.

Куполоподібна будівля, розташована на воді, стала першим плавучим торговим центром компанії. Зовні вздовж усього периметра об'єкт декорований ефектним повнокольоровим зображенням, надрукованим на самоклейній плівці. Оригінальний імідж у поєднанні з нестандартною конструкцією Apple Marina Bay Sands привертають до об'єкта підвищену увагу як жителів міста, так і туристів.

Прекрасний вибір для зовнішнього декору і реклами - високоякісна самоклейна плівка для друку Orajet 3651 і ламінація Oraguard 215. Таке поєднання гарантує збереження чудових зображень, незважаючи на складні атмосферні умови. Чудовий глянець, прекрасна адгезія, інтенсивні кольори - це далеко не повний перелік переваг комплексного рішення.

 Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!