×
Тел.: (044) 500 3025

27.02.2019

Шукаєте нестандартне рішення для яскравої вивіски, яка однаково привертатиме увагу і вдень, і вночі? Ідеальним вибором стане Altuglas Black&White. Окрім чудової зовнішності, цей матеріал має і безліч інших переваг. Рекламно-виробнича компанія «Рекламна Хвиля» мала нагоду у цьому переконатися, виконуючи цікавий і складний проект: дахову вивіску для будівельної фірми Avalon.

Про проект

Avalon – це провідна інвестиційно-девелоперська компанія України. В основі її діяльності – не лише креслення та реалізація проектів, а й розвиток міста, турбота про людей, відповідальність за свою роботу. Тому у будівництві використовуються сучасні й високоякісні технології, постійно впроваджуються різноманітні інновації. З розвитком підприємства постала потреба у встановленні яскравих рекламних вивісок, які привертатимуть увагу потенційних клієнтів.

Особливості

Рекламна вивіска компанії має відображати її філософію, мати стильний і привабливий вигляд, отже для її виробництва можуть підійти лише першокласні матеріали перевіреного бренда. Ще одна вимога, яку висував замовник – вивіска має розташовуватися на 13 поверсі та бути добре помітною здалеку.

Рішення

В проекті використали акрилові листи Altuglas Black&White, які дозволяють отримати помітну рекламу, що змінює колір вдень та вночі. Крім того, цей матеріал є дуже надійним та зносостійким, тому підходить для тривалої експлуатації зовні.

Результат

«Рекламна Хвиля» чудово виконала завдання, створивши вивіску заввишки 3 м та власноруч встановивши її на 13 поверсі будівлі. Варто врахувати той факт, що до 13 поверху не дістає підйомний кран, тому роботи виконувалися без механічної «допомоги». Ще один цікавий аспект – відсутність кріпильних елементів, які зазвичай використовуються для подібних конструкцій. Всі літери тримаються на бетонній основі.

Найбільший у Львові проект чудово видно з багатьох точок. В подальшому Avalon замовила ще дві однакові вивіски, а також було реалізовано кілька схожих завдань у Червонограді.

Матеріал

Акрил Altuglas Black&White та Altuglas Grey&White призначений для виготовлення контрастної світлової реклами. Вдень він має чорний колір (Black&White) або сірий (Grеy&White). Підсвічений з тилу, вночі він пропускає та розсіює світло, тому вивіска стає яскраво білою, або кольоровою (якщо з тильного боку нанесені кольорові вітражні самоклейні плівки).

Це прекрасний матеріал для виготовлення лайтбоксів, об’ємних літер, підсвічених написів та інших елементів зовнішньої реклами.

Коментар

Директор РВК «Рекламна Хвиля» Шуст Андрій:

«Ми давно працюємо на ринку і надаємо перевагу виключно якісним матеріалам. Це дає можливість бути впевненими у кінцевому результаті. Altuglas Black&White є дуже якісним. Впевнений, що він служитиме значно довше, аніж аналогічна продукція інших виробників».

Про компанію «Рекламна Хвиля»

Рекламно-виробнича компанія «Рекламна Хвиля» працює на українському ринку більше 10 років. Її основна спеціалізація – виготовлення зовнішньої реклами, дизайнерські послуги, широкоформатний друк, виготовлення нестандартних металоконструкцій, монтажні роботи, токарно-фрезерні роботи. В штаті працюють спеціалісти із величезним досвідом роботи, які завжди допоможуть підібрати оптимальне рішення для кожного проекту, якісно й вчасно його реалізують. Усі роботи виконуються на власному обладнанні з використанням якісних європейських матеріалів.

http://reklamna-hvylia.com.ua/

Про компанію АВЕРС

АВЕРС – представляє на українському ринку широкий вибір акрилових листів та блоків, придатних до виготовлення найрізноманітнішої рекламної продукції.

Потрібна консультація із вибору оптимального для вашого проекту матеріалу? Звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!