14 відтінків акрилу

17.11.2021
Креатив Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 1778
14 відтінків акрилу

Всесвітньо відомий аргентинський художник Хуліо ле Парк відкрив барвисту виставку під назвою «Кольори у грі» у рамках форуму DESIGNART Tokyo 2021.

Виставка «Les Couleurs en Jeu», сфокусована на використанні кольору, є різноманітною добіркою робіт художника, які створюють візуальні коливання між різними кольорами, тим самим активно і фізично залучаючи глядача.

У своїх роботах митець використовує лише 14 кольорів, створюючи на їх основі інтерактивні інсталяції, які зачаровують ефектами руху, контрасту, мінливості та варіативності кольорових деталей.

На особливу увагу заслуговує одна з останніх інсталяцій — MOBILE 14 COULEURS. Вона складається з 1456 акрилових фрагментів у тих же 14 кольорах, які становлять найбільший інтерес для художника.

Ну а в нашому асортименті значно більше відтінків акрилу ALTUGLAS. Також доступні різні фактури — матова та глянцева, прозора та напівпрозора, металізована, дзеркальна, гранітна. Глибока пігментація та абсолютно прозора основа поліметилметакрилату роблять цей матеріал таким яскравим, як жоден інший. Саме завдяки цій особливості акрил набув такої популярності у світі реклами, де яскравість, соковитість та привабливість виробу безпосередньо впливає на його ефективність.

Також рекомендуємо звернути увагу на вітражні плівки Oracal 8300 та плівки для світлової реклами Oracal 8500. Вони добре підходять і для тонування світлового потоку, і оформлення прозорих поверхонь. Яскравість та рівномірність відтінку зберігається по всій площі нанесення.

Товари зі статті
Sale
Середній зелений матовий Oracal 8500 009, світлорозсіювальна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Жовтий 100.21003, 5 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 504,57 ₴/м2
Сума: 15 507,05 ₴