Oracal 751С на туристичних автобусах

19.11.2021
Кейси Самоклеючі плівки
Час читання 10 хв
Прочитали: 1904
Oracal 751С на туристичних автобусах

Наш партнер, рекламне агентство «Реклама Стрий», вже тривалий час займається брендуванням транспорту. Напрацьований досвід дає впевненість: плівка Oracal 751С — прекрасний вибір, який служитиме без будь-яких нарікань. Один із прикладів — брендування автобусів для пасажирських перевезень Європою.

Про проект

Один із замовників компанії «Реклама Стрий», підприємство, що займається пасажирськими перевезеннями по всій Європі, мав побажання декорувати та брендувати власний автопарк. Автобуси повинні були привабливо виглядати в умовах посиленої експлуатації: великі відстані, холодний клімат північних країн та спекотний клімат південних.

Оптимальним рішенням стало використання самоклейної плівки Oracal 751С. Матеріал придатний для плотерного різання, що дозволило виготовити дрібні фрагменти зі складним дизайном. Крім того, плівка витримує тривалу зовнішню експлуатацію, не знебарвлюється на сонці та не тріскається в холодну погоду.

Oracal 751С

Лита ПВХ-плівка Oracal 751С спеціально розроблена для реклами на транспорті та тривалої зовнішньої реклами. Вона добре облягає нерівності кузова, не боїться атмосферних впливів. В серії представлено 117 дзеркально-глянцевих відтінків, а також чорна та біла матові плівки. Відповідність колірній розкладці RAL спрощує підбір корпоративних кольорів.

Результат

«Реклама Стрий» оздобила чотири автобуси компанії. За кілька років експлуатації зовнішній вигляд зображень не змінився. За оцінками підрядникам, він зберігатиме привабливість щонайменше 7 років.

Коментар

Віталій Винник, РА «Реклама Стрий»:

«Ми використовуємо 751 серію у багатьох проектах. Для брендування транспорту альтернатив практично немає. З нею легко працювати, вона гарна та витривала».

Про рекламне агентство «Реклама Стрий»

Рекламне агентство «Реклама Стрий» працює з 2003 року та пропонує найрізноманітніші послуги в галузі візуальної реклами: виготовлення вивісок, банерів, широкоформатний друк, брендування транспорту.

http://www.reklams.com.ua/

https://www.instagram.com/reklamastriy/

Про AVERS

Компанія AVERS представляє на українському ринку широкий асортимент самоклейних плівок від світового лідера ORAFOL, а також інші матеріали для дизайну, реклами та будівництва від провідних брендів.

Товари зі статті
New
Світло-блакитний глянцевий Oracal 751С 053, автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+