168 рухомих акрилових вітрин в магазині косметики з догляду за шкірою

07.11.2022
Креатив Акрил (оргскло)
Прочитали: 1032
168 рухомих акрилових вітрин в магазині косметики з догляду за шкірою

Китайська студія FOG Architecture створила більше сотні вітрин, що рухаються, для нового роздрібного магазину бренду з догляду за шкірою Super Seed в Ханчжоу (Китай). Вітрини зроблені у вигляді напівпрозорих акрилових коробів, а загальна площа магазину складає 300 м.кв. Ідея полягає у тому, щоб рухомі вітрини створювали різноманітні комбінації та надихали покупців на емоції. 

Електродвигун переміщує ящики, запрограмовані на вертикальне переміщення двома різними способами. У статичному режимі ящики можуть переміщатися вгору та вниз на один із трьох рівнів висоти, а в динамічному режимі можна вибрати сім рівнів висоти. В цілому демонстраційну зону магазину можна трансформувати під різні цілі. 

Прозорий акрил ALTUGLAS з сатиновою поверхнею чудово розсіює світло завдяки тисячам мікролінз на поверхні. Це забезпечує проникнення світла без чітких контурів предмета, що знаходиться всередині такого короба. 

Унікальні враження від покупок залежать від творчої інтерпретації звичайних торговельних просторів та підходу до продажів. 

Також в магазині є так звана «лабораторна зона», де покупці можуть протестувати косметичні засоби. Зона зроблена у футуристичному стилі – мінімалістичні стелажі з металевим покриттям як відсилання до інноваційності компанії. В магазині Super Seed для облицювання використовували листову сталь, але як альтернативу ми рекомендуємо використовувати для обшивання інтерʼєрних стін, стійок та торговельних полиць металізовані композитні панелі ECOBOND

Подивитись, як зробили інтер'єр львівського спортивного комплексу UNI FORCE з брашованими композитними панелями ECOBOND, можна тут. 

Біля входу в магазин є надувна стіна, яка додає м'якості жорсткому простору, де основними матеріалами є метал, скло та акрил. Таку подушку можна виготовити з тентової або човнової тканини низької щільності. 

Товари зі статті
Прозорий сатин 145.10000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 996,27 ₴/м2
Сума: 12 359,91 ₴
Прозорий сатин 145.10000, 4 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 640,19 ₴/м2
Сума: 16 346,74 ₴
Білий BOATEX човнова тканина 610 г/м2
рулон
-
+
162,86 ₴/м2
Сума: 20 357,50 ₴