АКП для оздоблення інтер'єру приватних будинків

11.08.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 2151
АКП для оздоблення інтер'єру приватних будинків

Компанія AVERS — офіційний дистриб'ютор алюмінієвого композиту ECOBOND. Першокласний сучасний матеріал користується великим попитом в українських будівельників і часто є пріоритетним вибором при оздобленні фасадів. Однак це далеко не єдине застосування матеріалу. Наш постійний клієнт — дизайнер Сергій Білявський активно використовує його при оформленні інтер'єрів у приватних будинках.

Про проекти

Сергій спеціалізується на розробці індивідуального дизайну інтер'єру для приватних будинків, а також його реалізації, в тому числі за допомогою матеріалів AVERS. За словами дизайнера, в Україні найбільш поширені проекти з двома і більше поверхами. В кожному випадку необхідно підбирати матеріали для оздоблення сходів, а також «ховати» трубу, що проходить через кімнати верхніх поверхів й інші комунікації. Будь-який технічний короб можна обіграти в арт-об'єкт.

Особливості

Алюмінієвий композит ECOBOND став оптимальним рішенням для оздоблення основи ступенів, балясин і обшивки різних труб, колон та інших об'єктів, які необхідно заховати. Велике розмаїття варіантів поверхні дає можливість органічно вписати сходи в будь-який інтер'єр. Матеріал добре піддається фрезеруванню й гравіруванню, що дозволяє наносити різноманітні візерунки. Досить часто короби додатково оснащуються внутрішнім світлодіодним підсвічуванням, яке видно через фрезеровані пази. Як результат — гарні відблиски на стінах і привабливий зовнішній вигляд самої конструкції.

Можливість надати радіус листам АКП роблять його ідеальним матеріалом для оформлення сходинок із заокругленням.

До слова, Сергій не тільки замовляє матеріал у AVERS: розкрій і фрезерування також виконуються на промисловому обладнанні компанії.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — високотехнологічні сендвіч-панелі, які поєднують міцність алюмінію і легкість сучасних полімерів. На складі AVERS завжди в наявності великий асортимент кольорових панелей, а також панелі з різними фактурами, наприклад, імітацією дерева, брашировані та дзеркальні листи.

АКП добре піддається механічній обробці, згинанню на заданий кут (з попереднім фрезеруванням паза) і по радіусу методом вальцювання без порушення цілісності панелі. Матеріал не боїться вологи, перепадів температури і не вимагає складного догляду.

Результат

Використання різних фактур і можливість фрезерувати різні візерунки дозволяють підібрати рішення під будь-який стиль приміщення. Завдяки тонкому фрезеруванню на ЧПУ і світлодіодному підсвічуванню кожен короб для комунікацій і сходинки стають незвичайним дизайнерським акцентом в приміщенні. Міцність матеріалу дає впевненість в довговічному використанні навіть при активній експлуатації.

Коментар

Сергій

«Спочатку ми використовували АКП ECOBOND для того, щоб полегшити встановлення сходів. Працювати з ним значно простіше, ніж із деревом, якщо йдеться про радіусні вироби. А в процесі роботи оцінили і дизайнерський потенціал цього матеріалу. Будь-який малюнок, будь-яка форма — і ось вже негарна труба перетворюється на самостійний арт-об'єкт! »

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує українським користувачам широкий асортимент матеріалів для внутрішнього і зовнішнього оздоблення приміщень. Потрібна консультація? Телефонуйте або пишіть у чат просто зараз!

 

Товари зі статті
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+