АКП ECOBOND для футбольної школи «Полісся»

02.11.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1908
АКП ECOBOND для футбольної школи «Полісся»

Наш житомирський партнер рекламна агенція «СЕНС» прагне пропонувати клієнтам сервіс найвищого рівня. Тому коли йдеться про обшивку фасадів, компанія обирає композит ECOBOND — матеріал значно перевершує конкурентів за багатьма параметрами. Саме його й використали у оздобленні СДЮСШОР «Полісся», під час реконструкції стадіону «Спартак-Арена» у Житомирі.

Про проект

СДЮСШОР «Полісся» — велика футбольна школа, розташована у Житомирі. Тренувальна база включає 7000 м2 спортивних полів, включаючи стадіон «Спартак-Арена». У штаті 21 тренер, а загальна кількість учнів — 702.

Особливості проекту

У рамках реконструкції стадіону «Спартак-Арена» було оновлено дизайн будівлі СДЮСШОР «Полісся». Для оздоблення фасадів РПА «СЕНС» використовував АКП ECOBOND у яскравих відтінках: жовтому, оранжевому, зеленому.

Саме цей матеріал відповідав заявленим вимогам до міцності та естетики. У обшивці використовувалися касети оригінальної форми, які було б неможливо виготовити з низькоякісного матеріалу. Немаловажним чинником стала 10-річна гарантія виробника на панелі.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — один із найбільш популярних матеріалів в Україні для обшивки МАФів, фасадів житлових, комерційних та промислових будівель, оздоблення вхідних груп та фризів. АКП можна без проблем різати, гнути і вальцювати, в асортименті є великий вибір панелей різних кольорів і фактур. Панелі не бояться опадів, сонця та перепадів температури, вентильовані фасади дозволяють покращити енергоефективність будівель та створити сприятливий мікроклімат у приміщеннях.

text-align: center;

Результат

Яскраві відтінки та незвичайна форма панелей зробили будівлю дуже ефектною. Великий досвід роботи з панелями ECOBOND дозволяє підрядникам бути впевненими, що зовнішній вигляд фасаду залишатиметься привабливим тривалий час.

Коментар

Алла, РПА «СЕНС»:

«Нашим клієнтам ми рекомендуємо лише ECOBOND. У інших панелей «страждають» кольори, міцність на злам, стійкість, придатність до згинання та інші важливі характеристики. У нас є вивіски, виготовлені з ECOBOND, які стоять вже по 10 років, — і ми лише робимо заміну електрообладнання раз на 2-3 роки, самі панелі зберігають усі початкові якості. Ми абсолютно впевнені, що не варто економити на якості. Я точно знаю, що якщо вивіска буде з ECOBOND, то я отримаю тільки позитивні відгуки і нашу компанію рекомендуватимуть іншим»

text-align: center;

РПА «СЕНС»

Рекламно-виробниче агентство «СЕНС» працює на українському ринку 15 років та пропонує різноманітні послуги в галузі зовнішньої реклами, широкоформатного та інтер'єрного друку, брендування рекламно-сувенірних виробів. Професійний штат, сучасне виробництво, партнери у 40 великих містах України дозволяють оперативно та якісно реалізовувати найрізноманітніші проекти.

http://ra-sens.com.ua

https://www.instagram.com/ra.sens/

AVERS

Компанія AVERS — офіційний дистриб'ютор панелей ECOBOND в Україні. А це означає широкий асортимент, оперативне постачання, доступні ціни від виробника. Детальніше про переваги панелей можна дізнатися у наших менеджерів або ознайомитися з численними відгуками про роботу з ними в рубриці «Кейси».

Товари зі статті
Sale
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
5 975,45 ₴/м2
700,57 ₴/м2
Сума: 5 079,13 ₴