Банери Printex для вітрин Moyo

01.11.2021
Кейси Матеріали для друку
Час читання 10 хв
Прочитали: 1922
Банери Printex для вітрин Moyo

Наш клієнт із Житомира, рекламно-виробнича агенція «СЕНС», вже понад 15 років займається оформленням вітрин для всеукраїнської мережі Moyo. Які матеріали застосовуються при цьому та чому — у нашому новому огляді.

Про замовника

Мережа Moyo — великий український ритейлер, присутній у 19 містах більш ніж 40 магазинами побутової техніки, електроніки, товарів для дому та іншої продукції. В асортименті представлено 40 тисяч товарів із гарантією виробника та сертифікатами відповідності.

Особливості проекту

Коли йдеться про вибір матеріалів для оформлення вітрин великого ритейлера, дуже важливі такі чинники: якісне зображення, оперативна доставка та простота заміни рекламного носія, доступна вартість.

Для оформлення вітрин Moyo використовується ламінований банер Printex із друком. Це один із найкращих матеріалів на українському ринку за співвідношенням ціна/якість.

Клік-система зі спеціальними профілями дає можливість швидко та легко змінити зображення (для цього потрібно 5-10 хвилин). Постійна наявність матеріалу на складі AVERS та сучасне технологічне оснащення РПА «СЕНС» гарантує оперативність робіт, пов'язаних із друком. Наявність підрядників у 40 містах дозволяє проводити одночасне встановлення банерів у всіх магазинах мережі.

Printex

Printex — банерний матеріал для високоякісного друку сольвентними та УФ-чорнилами. В асортименті представлені ламіновані тканини (для короткострокового застосування всередині приміщень), литі тканини (для тривалого зовнішнього застосування), а також сітки (з підвищеним вітровим навантаженням для виготовлення рекламних носіїв особливо великого розміру). Тканина відрізняється міцністю, розмірною стабільністю.

Результат

Тривалий досвід застосування банерів Printex дає постійну впевненість РПА «СЕНС» у прогнозованому остаточному результаті. Логістика AVERS та «СЕНС» дозволяє працювати з мережевими клієнтами — для оновлення інформації про рекламну акцію у всіх магазинах Moyo потрібно всього два дні.

Коментар

Алла, РПА «СЕНС»:

«Ми з AVERS працюємо дуже давно. Для нас важливим є широкий асортимент матеріалів для рекламного ринку. При цьому вся представлена ​​продукція відрізняється високою якістю.

РПА «СЕНС»

Рекламно-виробнича агенція «СЕНС» цього року відзначає своє 15-річчя. Компанія спеціалізується на виготовленні зовнішньої реклами, широкоформатного та інтер'єрного друку, брендуванні рекламно-сувенірних виробів. Велике виробництво, підрядники по всій Україні, досвід дозволяють швидко та ефективно реалізовувати проекти будь-якого масштабу для великих роздрібних мереж та інших замовників.

http://ra-sens.com.ua

https://www.instagram.com/ra.sens/

AVERS

Компанія AVERS пропонує широкий вибір матеріалів для друку, виготовлення внутрішньої та зовнішньої реклами, дизайну та будівництва. Наші менеджери радо ознайомлять зі зразками та допоможуть підібрати оптимальне рішення для конкретного завдання.