АКП ECOBOND для оформлення мережі торгових точок хлебзавода "Ново-баварський"

17.05.2022
Кейси Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 1498
АКП ECOBOND для оформлення мережі торгових точок хлебзавода "Ново-баварський"

Алюмінієвий композит ECOBOND - класичний вибір для виготовлення фризів і оформлення МАФів.

Наш новий кейс від приватного підприємця з Харкова Геннадія Белоуса - чергове підтвердження надійності і якості цього матеріалу.

Про замовника

Хлібозавод "Ново-баварський" (Харків) - сучасне підприємство по виробництву хлібобулочних і кондитерських виробів. Продукція компанії має сертифікати якості HACCP ІSО 9001, а також займає провідні місця в незалежних рейтингах.

Особливості проекту

Підприємство має розвинену торгову мережу магазинів і кіосків, оформлення яких виконане в
єдиному стилі. Виготовленням фризів займався Геннадій Белоус - запропонував концепцію дизайну і реалізував її за допомогою АКП ECOBOND. Композитна основа фрезерувалася наскрізь і у виконані отвори за допомогою двостороннього скотча вклеювалися букви і логотип виготовлені з прозорого, молочного і жовтого акрилу 

Матеріал найкраще вписався в дизайн і підійшов за технологічними властивостями: надійність, довговічність, безпроблемне фрезерування і монтаж конструкції. 

Різання матеріалу здійснювалося на устаткуванні AVERS. 

АКП ECOBOND 

Алюмінієвий композит ECOBOND - сучасний матеріал, що складається з двох шарів алюмінію і полімерної серцевини. Висока якість сировини, використовуваної при його виготовленні, і надійна адгезія шарів дозволяють піддавати листи найрізноманітнішим видам обробки : різанню, фрезеруванню, вальцюванню багатократному згинанню. Панелі не бояться сонця, вологи, перепадів температури.

Результат 

Геннадій Белоус оформив близько 15 МАФов хлібозаводу "Ново-баварський". Фризи виглядають дуже привабливо. Якість композиту дає упевненість ECOBOND в довговічності усіх конструкцій.

Коментар 

Геннадій Белоус : Матеріали для кожного проекту підбираємо відповідно до дизайну і дуже часто використовуємо саме композит ECOBOND. Якщо потрібний акуратний фриз без підсвічування, цей матеріал підходить як не можна краще. На ньому зручно збирати усі елементи, його зручно монтувати. Якщо в проекті потрібно особливо великі касети, то у ECOBOND взагалі немає конкурентів: тільки у цього виробника є листи шириною 6,1 м, а значить можна виготовити повністю цілісний фриз такого розміру 

Про підрядника

Геннадій Белоус близько 7 років займається виготовленням об'ємних вивісок, декоративних виробів оформленням інтер'єру, стійкий ресепшн.

AVERS

Компанія AVERS - ексклюзивний представник ECOBOND в Україні. На складі завжди є присутнім великий вибір листів різних відтінків і фактур за цінами від виробника.