АКП ECOBOND: для розширення кіосків Fresh Fruit

19.12.2021
Кейси Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1802
АКП ECOBOND: для розширення кіосків Fresh Fruit

Оздоблення МАФів за допомогою композитних панелей ECOBOND — один з найбільш популярних варіантів використання сучасного високотехнологічного матеріалу. Він дозволяє швидко надати презентабельний вигляд будівлі та вписати її у міську архітектуру. Наш давній партнер зі Львова, компанія «Рекламна Хвиля», поділилася цікавим проєктом, у якому ECOBOND не просто використовувався для обшивки мережі кіосків — за його допомогою створювався додатковий штучний фасад.

Особливості проєкту

Fresh Fruit — львівська мережа кіосків, що займається роздрібною торгівлею продуктів харчування. Під час виготовлення МАФів були допущені помилки, тому вони виглядали меншими, ніж потрібно, особливо після навішування рекламних вивісок. Щоб збільшити масштаб кожної будівлі, «Рекламна Хвиля» запропонувала створити додатковий каркас, «вирівнявши» таким чином косий дах, та обшити його кольоровими панелями ECOBOND.

Для виготовлення світлових вивісок використовувався кольоровий акрил POLYCRYL. Таке рішення забезпечує яскравий світлопотік та тривалий час зберігає початкову привабливість, на відміну від вивісок із використанням самоклейних плівок, які з часом починають відшаровуватися.

АКП ECOBOND

АКП ECOBOND — міцний сучасний матеріал, який активно використовується для обшивки будівель, оформлення вхідних груп, виготовлення рекламних конструкцій. Приваблива поверхня зберігається багато років, панелі не втрачають форму під впливом спекотної погоди або перепаду температур. Високоякісні складові дозволяють застосовувати різні види обробки, зокрема різання, фальцювання, фрезерування, вальцювання.

Акрил POLYCRYL

Акрил POLYCRYL забезпечує найкраще співвідношення якості та доступної ціни. Глянцева поверхня гарно виглядає, а міцність, придатність до лазерної та термообробки, великий вибір відтінків дозволяють створювати довговічні рекламні вироби та предмети декору.

Результат

Нестандартний підхід до використання панелей дозволив візуально збільшити кіоски та зробити їх більш презентабельними для клієнтів. Будівлі із косим дахом «перетворилися» на прямокутні МАФи. Вже оздоблено чотири кіоски, робота над п’ятим триває.

Коментар

Директор РВК «Рекламна Хвиля» Андрій Шуст:

«І ECOBOND, і POLYCRYL добре піддаються обробці. З ними легко працювати. Результат завжди передбачуваний!»

Про компанію «Рекламна Хвиля»

Рекламно-виробнича компанія «Рекламна Хвиля» вже більше 10 років спеціалізується на виготовленні зовнішньої реклами, послугах дизайну та друку, брендуванні одягу та сувенірів. Компанія має великий досвід, добре розуміє потреби ринку та без проблем може реалізувати найскладніші проєкти.

http://reklamna-hvylia.com.ua/

https://www.facebook.com/reklamna.hvylia/

https://www.instagram.com/reklamnahvilia/

Про компанію AVERS

Компанія AVERS пропонує українським споживачам найширший вибір матеріалів для дизайну, реклами, архітектури та будівництва від провідних світових виробників. Завітайте до нашого Інтернет-магазину або звертайтеся за професійною консультацією до менеджерів.

Товари зі статті
Прозорий, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 081,50 ₴/м2
Сума: 6 762,08 ₴
Світло-сірий RAL7040 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
802,00 ₴/м2
Сума: 5 814,50 ₴