Дзеркальний магазин

17.12.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1793
Дзеркальний магазин

Британський модний бренд Burberry відкрив тимчасовий магазин The Imagined Landscapes Jeju для демонстрації останньої колекції верхнього одягу. Будівля, розташована на острові Чеджудо в Південній Кореї, гармонійно поєднується з гарною природою біля підніжжя величної гори Халласан.

Хвилястий фасад споруди відбиває небо над головою та прилеглі пагорби, а також нагадує контурні лінії, намальовані для позначення висоти на топографічних картах. Дзеркальне облицювання покликане поєднати природу з сучасністю та з сучасною ідентичністю бренду.

Усередині будівлі розташовані три зали, де демонструється одяг Burberry, роботи сучасних цифрових художників, а також інтерактивні фільми про природу. Покупці можуть піднятися на оглядовий майданчик нагорі будівлі The Imagined Landscapes зовнішніми сходами, які перетинають будову. З оглядового майданчика відкривається панорамний вид на гору Санбанг та навколишні моря.

У окремій будівлі меншого розміру, до якої можна дістатися за кілька хвилин пішки від дзеркальної будівлі, знаходиться кафе, де гості можуть скуштувати місцеву випічку. Тут інтер'єр пофарбований у бежеві тони, синонімічні бренду Burberry, а відвідувачі сидять на стільцях та столах, покритих тим самим дзеркальним матеріалом, що й зовні будівлі.

Ми абсолютно впевнені: дзеркальне облицювання з панелей ECOBOND підходить не лише для тимчасових магазинів, але й для постійних бутиків відомих брендів. Довговічність цього матеріалу перевірена на багатьох об'єктах по всьому світу. Він не боїться будь-яких погодних умов, легко обробляється і не потребує складного догляду.