АКП ECOBOND для унікальних хаусботів

01.09.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 2040
АКП ECOBOND для унікальних хаусботів

Олександр Остапчук, наш клієнт із Житомира, створює унікальні плавучі будинки. Накопичивши певний досвід по їх експлуатації, Олександр вважає, що оптимальний матеріал для облицювання таких споруд — алюмінієвий композит ECOBOND. У чому переваги панелей для об'єктів, що використовуються на воді, читайте в нашому новому матеріалі.

Про проекти

Кожен будинок, споруджений Олександром Остапчуком, має рульове управління, аналогічне до яхт, і повністю автономний: забезпечений власною сонячною електростанцією з розрахунковою потужністю 15-30 кВт, насосами для подачі води, туалетом, душем та іншими необхідними для комфортного життя зручностями. Кілька спалень і кухня-студія дають можливість проживати тут досить тривалий час.

Особливості

Кожне судно повинно бути максимально легким і теплим. Тому зовнішнє оздоблення будинків повністю виконане з алюмінієвого композиту ECOBOND. Важливим критерієм також виявився презентабельний сучасний вигляд поверхні матеріалу. Завдяки особливому покриттю поверхні панелі не знебарвлюються навіть при експлуатації під палючим сонцем на воді, що відбиває його промені.

У внутрішньому оздобленні використовуються акрил, що імітує мармур, і АКП.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND ідеально підходить для оздоблення плавучих будинків. Панелі ECOBOND поєднують кращі характеристики алюмінію і малу вагу полімерів. Матеріал не боїться води і вологості, не піддається корозії, не боїться підвищених вітрових навантажень. Якщо необхідно, можна легко замінити пошкоджений елемент без потреби реконструювати цілий фасад.

Результат

Кожен будинок виглядає дуже унікально і при цьому якість алюмінієвого композиту ECOBOND дозволяє не турбуватися про довговічність обшивки. Вага матеріалу не ускладнює загальну конструкцію і забезпечує збереження тепла. Працювати з ним досить просто, тому Олександр планує його використання і у подальших проектах.

Коментар

Олександр Остапчук:

«Панелі ECOBOND — це якісно, ​​красиво, сучасно, стильно. Я особисто експлуатував експериментальний будинок, створений 4 роки тому, тому можу точно судити, які матеріали краще всього використовувати»

Олександр Остапчук

Олександр Остапчук — єдиний в Україні виробник плавучих будинків. Інженерні знання і досвід особистої експлуатації такого будинку дозволяють реалізовувати складні проекти «під ключ» — від проекту і до остаточного оздоблення. Плавучі будинки від Олександра — це гарне місце для тривалого сімейного відпочинку або проведення камерних заходів.

https://www.instagram.com/houseboat_prestige

https://www.facebook.com/houseboat.prestige.1

Про AVERS

AVERS пропонує українським будівельникам, рекламістам, дизайнерам та інженерам широкий вибір рішень для різноманітних задач. Хочете отримати унікальну пропозицію, професійну консультацію або допомогу у виборі? Звертайтеся до наших менеджерів. У чат або за телефонами.

Товари зі статті
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+