АКП: рекламний щит та захист від сонця

20.05.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 1467
АКП: рекламний щит та захист від сонця

Виробник добрив у Тайланді Tra Mongkut запустив рекламну кампанію, яка дозволить не лише прорекламувати послуги, а й виявити турботу про добробут місцевих фермерів.

Таїланд – третій за величиною експортер рису у світі. При цьому спека в Тайланді може досягати 45 ° C, і щоденна праця на рисовому полі в сильну спеку не тільки стомлююча, але і небезпечна для здоров'я фермера. Багато фермерів живуть на землі і працюють по 80 годин на тиждень в таких умовах, не маючи іншого вибору. Щорічно реєструється 38 випадків смерті фермерів лише від теплового удару.

Протягом місяця фермери по всій країні отримали 20 тисяч безкоштовних вивісок, створених спільно з креативним агентством Wunderman Thompson Thailand. Вивіска під назвою «Притулок» розроблена для зниження спеки від палючого сонця на 3–4 °C. Світловідбивне покриття дозволяє сховатися від прямих сонячних променів під час роботи на полях.

Торгові представники Tra Mongkut вийшли на поля, щоб привітати фермерів, а також провели демонстрацію та навчання використанню цих вивісок Shelter. Крім того, щоб висловити свою щиру подяку фермерам, на цих вивісках було надруковано привітання та вдячність за важку роботу.
Джаккріт Чарупонг, менеджер групи продуктів Tra Mongkut, сказав: «Таїланд є одним з провідних виробників рису та однією з провідних країн-виробників продуктів харчування у світі. Тайські фермери відіграють важливу роль у сільськогосподарському секторі, який довгий час був справжньою опорою країни. Ось чому ми в Tra Mongkut прагнемо надавати ідеї та рішення, які надихатимуть та забезпечуватимуть краще життя для тайських фермерів».

Кампанія викликала позитивний відгук і інновації підтримав уряд Таїланду, приєднавшись до ініціативи.

Алюмінієвий композит ECOBOND – традиційний матеріал для облицювання будівель, який суттєво підвищує енергоефективність. Невеликі щитки з АКП – чудова ідея захисту від сонця. Вони мало важать, зручно обробляються, стійкі та довговічні.