Акрил POLYCRYL для рухомого логотипу

21.12.2021
Кейси Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 1863
Акрил POLYCRYL для рухомого логотипу

Нещодавно один із наших матеріалів став справжнім кіногероєм. Постійний партнер AVERS, компанія Jupiter Art Production, застосувала акрил POLYCRYL для створення цікавого арт-об'єкта, використаного в зйомках реклами.

Особливості проекту

Логотип медичного препарату «Бажана» є деревом, на гілках якого розташований механізм зі шестірнями. У рекламному відеоролику логотип «оживає», демонструється робота цього механізму.

Під час зйомки використовувалося сильне наближення, макрорежим. Тому дуже важливо було отримати якісні шестірні з ретельно вирізаними краями. Для створення працюючої тривимірної моделі використовувався кольоровий акрил POLYCRYL. Саме цей матеріал добре піддається високоточному лазерному різанню, водночас листи необхідного відтінку були присутні на складі AVERS. Додаткова перевага — приємна глянцева фактура поверхні.

Акрил POLYCRYL

Кольоровий акрил POLYCRYL — популярний матеріал серед рекламістів та дизайнерів. Він привабливо виглядає і добре піддається різним видам обробки, включаючи різання лазером і на плотері, і термоформування. Акрил можна використовувати і всередині, і зовні приміщень, він не боїться вологи, перепадів температури, не знебарвлюється на сонці.

Результат

Завдяки використанню високоякісного акрилу вдалося отримати виріб із дуже акуратними краями, що виглядає так, ніби виготовлений на великому заводі у серійному виробництві. Водночас виробничий процес не вимагав витратного устаткування.

Коментар

Надія Юпітер, художник-постановник:

«Ми намагалися виготовити такий виріб з іншими пластиками, але краї трохи плавилися. Нам це не підходило. Для цього проекту акрил виявився суперкорисним. Ми часто використовуємо цей матеріал і в інших зйомках — коли важлива фактура поверхні та швидкість монтажу готового виробу. Акрил не потрібно шпаклювати або фарбувати — він сам по собі є гарним».

Про Jupiter Art Production

Jupiter Art Production спеціалізується на створенні декорацій для музичних кліпів та реклами. Професійні дизайнери, великий досвід роботи та креативний підхід дозволяють задовольняти навіть найвибагливіших клієнтів.

https://www.instagram.com/jupiter_art_production/

https://www.facebook.com/Jupiter.art.production/

Про AVERS

AVERS пропонує українським рекламістам та дизайнерам великий асортимент матеріалів від світових лідерів. На складі завжди присутні алюмінієвий композит, акрил та інші пластики, самокейні плівки в різних відтінках, фактурах, для різного застосування. 

Товари зі статті
Жовтий 100.21030, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 376,41 ₴/м2
Сума: 8 606,00 ₴
Зелений 100.24003, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 376,41 ₴/м2
Сума: 8 606,00 ₴
Синій 100.23000, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 376,41 ₴/м2
Сума: 8 606,00 ₴