Колір року 2022 за версією Pantone: синій із червоним підтоном

21.12.2021
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Час читання 20 хв
Прочитали: 3933
Колір року 2022 за версією Pantone: синій із червоним підтоном

Інститут кольору Pantone офіційно представив колір 2022 року. Ним став PANTONE 17-3938 Very Peri. При цьому вперше в історії програми Pantone Color of the Year колір року був спеціально розроблений. На думку фахівців інституту, відтінок стимулює особисту винахідливість та творчий підхід.

Відтінок року

Колір 2022, пантон Very Peri, відноситься до сімейства синіх відтінків, але з фіолетово-червоними нотками. Джерелом натхнення для розробників став динамічний віртуальний світ із іграми та метавсесвітом.

Натхненний змінами, що відбуваються у світі нині, пантон 2022 уособлює глобальний дух часу, демонструє безтурботну впевненість та сміливу цікавість, які пожвавлюють наш творчий дух.

Very Peri підходить для безлічі різних матеріалів, текстур та оздоблень — пояснюють у PANTONE. Деталі такого кольору стануть акцентом, що інтригує і привертає увагу у декорі.

Як здійснюється вибір

Pantone Color Institute — світовий експерт у галузі кольору, який прогнозує глобальні колірні тенденції та консультує компанії щодо кольорів для візуальної ідентифікації продуктів та брендів, допомагає використовувати силу, психологію та емоції кольору у стратегіях дизайну.

Щоб визначити колір року, фахівці Pantone Color Institute аналізують колірні тренди, які знаходять свій відбиток у різних галузях. На колір року також впливають нові технології, матеріали, текстури та ефекти, спортивні події та популярні соціальні мережі.

Незважаючи на те, що колір року — це відображення вже існуючих трендів, він ще активніше застосовуватиметься в дизайні реклами, інтер'єрному дизайні, виставковому будівництві.

Які матеріали використовувати

Самоклейні плівки — швидкий і зручний спосіб додати будь-які фарби в рекламний або дизайнерський проект. Бузкові відтінки можна знайти у всіх популярних серіях плівок ORACAL.

Так, у серії плівок для реклами на автомобілях рекомендуємо звернути увагу на:

У найпопулярнішій серії плотерних плівок для дизайну інтер'єру та короткострокової зовнішньої реклами найбільш актуальними стануть:

Для оздоблення прозорих поверхонь та виготовлення вітражів добре підійдуть напівпрозорі плівки:

Для світлової реклами прекрасним вибором стануть світлорозсіювальні плівки:

В архітектурі відтінки барвінкового синього та лавандового вже давно використовуються в інсталяціях, комерційних приміщеннях та освітленні, здійснюючи загальний заспокійливий, оптимістичний та позитивний вплив. Пропонуємо до вашої уваги кілька цікавих фотоприкладів.

Вітальна галерея в Адлері, Чикаго, штат Іллінойс

Ресторан Tori Tori у Мехіко

Житловий будинок у Токіо

Математична галерея Музею науки в Лондоні

Кав’ярня у Берлині