Кольоровий ПВХ KOMATEX для кіно- та телестудій

22.12.2021
Кейси Листові пластики
Прочитали: 1860
Кольоровий ПВХ KOMATEX для кіно- та телестудій

Наш постійний клієнт, компанія Jupiter Art Production, вважає кольоровий ПВХ KOMATEX незамінним матеріалом, коли йдеться про оформлення студій та створення декорацій для різних відеозйомок та використовує його в кожному проекті.

Особливості

При створенні декорацій до відеороликів, рекламних роликів або музичних кліпів велике значення має швидкість монтажу та бюджет конструкцій. Тому матеріали, що використовуються, повинні легко оброблятися, добре виглядати і бути не дуже вимогливими у догляді.

Кольоровий ПВХ KOMATEX повністю відповідає всім заявленим вимогам. За його допомогою дуже легко «закрити» непривабливі поверхні, створити меблі, бутафорію, рекламні вивіски, які використовуються у кліпах.

Найважливіша перевага матеріалу для Jupiter Art Production — різання ножем просто на місці, без додаткового обладнання, і можливість його зігнути. При цьому матеріал коштує доступніше, ніж інші пластики, що є критичним для формування бюджету на декорації, що використовуються дуже нетривалий час.

Кольоровий ПВХ KOMATEX

Спінений ПВХ KOMATEX виробляється в Німеччині та відповідає найвищим критеріям якості. Міцний, легкий, простий у обробці матеріал застосовується у багатьох галузях, включаючи рекламну, будівельну, пакувальну. Він успішно застосовується виготовлення рекламних конструкцій, внутрішнього оздоблення приміщень, створення моделей, друку зображень.

Результат

Проста обробка ПВХ дає можливість створити готовий виріб практично за 5 хвилин, що спрощує роботу з декораціями та оформлення приміщення для зйомок.

Коментар

Надія Юпітер, художник-постановник:

«Немає проекту, в якому ми б не використовували 4-5 листів ПВХ. Він служить як технічний матеріал, наприклад, прикрити щось зайве, а також для створення декорацій. Його не потрібно шпаклювати, фарбувати. Всі вироби чудово виглядають у кадрі»

Про Jupiter Art Production

Jupiter Art Production займається створенням декорацій для музичних кліпів та рекламних відеороликів. Творчий підхід, висока кваліфікація технічних співробітників, увага до кожного клієнта дають змогу реалізовувати найскладніші проекти.

https://www.instagram.com/jupiter_art_production/

https://www.facebook.com/Jupiter.art.production/

Про AVERS

AVERS — український лідер у галузі матеріалів для архітектури, дизайну, будівництва та реклами. На складі завжди присутні різні рішення для різноманітних завдань. При покупці матеріалів також можна замовити послугу різання на готові деталі, що здійснюється на промисловому устаткуванні.

Товари зі статті
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 10 мм
лист
-
+
925,58 ₴/м2
Сума: 3 444,08 ₴