Акрил POLYCRYL та ПВХ KOMAPRINT для вивісок UPG

17.01.2022
Кейси Акрил (оргскло) Листові пластики
Час читання 15 хв
Прочитали: 1828
Акрил POLYCRYL та ПВХ KOMAPRINT для вивісок UPG

Оригінальна та досить складна для реалізації вивіска на мережі заправок UPG — проект, реалізований нашим постійним клієнтом із Києва, ТОВ «РК «Мегаполіс», за допомогою матеріалів AVERS — акрилу POLYCRYL та ПВХ KOMAPRINT.

Про замовника

UPG — всеукраїнська мережа автозаправних станцій із високими стандартами обслуговування клієнтів. Компанія налічує близько 80 об'єктів у 18 областях та активно розвивається далі. Нові АЗС відрізняються яскравим сучасним дизайном і помітні здалеку.

Особливості проекту

Оновлений стиль останніх АЗС UPG передбачає використання чорних та зелених кольорів, а також впізнавану вивіску. По суті вона складається з двох частин: лайтбоксу та встановлених на нього об'ємних букв. Це складна та трудомістка у виготовленні конструкція, насамперед через свій розмір (близько 4 м). Лайтбокс, який є основою, має неправильну форму — він повторює контури самого напису, містить багато гострих кутів та внутрішніх радіусів.

Для створення такого виробу важливо використовувати легкий у обробці матеріал. Акрил POLYCRYL відповідає заданим вимогам і дуже добре піддається формуванню. Для лайтбоксу та літер використовуються листи завтовшки 4 мм. Боковини об'ємних букв виконані з ПВХ KOMAPRINT завтовшки також 4 мм.

Різання та фрезерування матеріалу здійснюється на промисловому устаткуванні AVERS

Акрил POLYCRYL

Молочний акрил — оптимальне рішення для лайтбоксів та світлових конструкцій. Матеріал відрізняється м'яким світлорозсіюванням, привабливою поверхнею, міцністю та стійкістю до навколишнього середовища. З ним легко працювати (різати, гравірувати, обробляти лазером та формувати).

ПВХ KOMAPRINT

Спінений ПВХ KOMAPRINT — універсальний матеріал, який часто використовується при виготовленні об'ємних написів. Він також дуже легко обробляється, є міцним та довговічним.

Результат

Великий досвід роботи, досконалі знання РК «Мегаполіс» у галузі матеріалів для реклами, а також високоточна обробка листів акрилу та ПВХ у AVERS дають можливість реалізовувати цей проект оперативно та вписуватись при цьому до загального бюджету. Вже виготовлено кілька подібних вивісок та співпраця з UPG продовжується.

Коментар

Денис Скалічев, ТОВ «РК «Мегаполіс»:

«Під всі проекти беру матеріали лише в AVERS. Якість із конкурентними продуктами не порівняти. Також вважаю за краще і обробку матеріалів замовляти тільки там — ніде не бачив готовий результат ліпше».

Про ТОВ «РК «Мегаполіс»

Рекламна компанія «Мегаполіс» працює з 2014 року та спеціалізується на виготовленні вивісок, об'ємних літер та найрізноманітніших внутрішніх та зовнішніх рекламних конструкцій, брендуванні вітрин та автотранспорту.

https://megapolic.com.ua/ru/

Про компанію AVERS

AVERS пропонує українським рекламістам та дизайнерам великий вибір першокласних матеріалів для найрізноманітніших проектів. Менеджери з радістю підберуть оптимальне рішення для кожного конкретного завдання.

Товари зі статті
Молочний, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 228,51 ₴/м2
Сума: 7 681,26 ₴
Білий KOMAPRINT ПВХ спінений, 5 мм
лист
-
+
656,31 ₴/м2
Сума: 4 103,58 ₴