Акрил та плівки для яскравого суспільного простору

18.01.2022
Креатив Акрил (оргскло) Самоклеючі плівки
Час читання 10 хв
Прочитали: 1718
Акрил та плівки для яскравого суспільного простору

Архітектурна студія 100architects із Шанхаю (Китай) запрошує жителів та гостей міста Чанша прогулятися… по веселці. Дизайнери вдихнули нове життя в терасу торгового центру Changsha Beichen Delta Joy City. Тепер тут розташований яскравий громадський центр, який є місцем для зустрічей, відпочинку та селфі.

У проєкті «Над веселкою» архітектори скористалися арочним дахом і оформили простір за допомогою паралельних кольорових смуг, що утворюють веселку. Кожен колір – це платформа з певними функціями, які заохочують соціальну взаємодію.

Двовимірна підлогова графіка доповнюється кольоровими об'єктами, виконаними в тих же кольорах веселки – міськими меблями, конструкціями для ігор та відпочинку. Все це в комплексі створює громадський амфітеатр з чудовими краєвидами на річку Сянцзян. Крім того, вертикальні стіни з геометричними формами та візерунками швидко привертають увагу відвідувачів, стаючи модними місцями для селфі та обміну фото в соціальних мережах.

Молочний акрил ALTUGLAS OPAL LED оптимально підходить для будь-яких конструкцій, де використовується світлодіодне підсвічування. Спеціальні пігменти та добавки в його складі максимально посилюють світлорозсіювання в потрібній частині спектру, а сам матеріал має більш чистий холодний відтінок, порівняно зі звичайним молочним акрилом. Як результат – максимальна яскравість, рівномірне світіння із чистим білим кольором.

Плотерна плівка Oracal 751 чудово лягає на рівну підлогу. Стійкість до атмосферних чинників дає можливість успішно використовувати її зовні приміщень, а велике розмаїття відтінків (117 у тому числі в колірній розкладці RAL) дозволяє використовувати будь-які кольори веселки і не тільки.

Якщо на аплікації, виконані з Oracal 751, додатково нанести плівку для підлогової ламінації Oraguard 255, можна отримати стійке зображення, яке перешкоджає ковзанню та придатне для активної експлуатації - прекрасний варіант для оздоблення підлоги

.

Товари зі статті
Sale
Прозорий матовий Oraguard 255, ламінаційна плівка для підлогової графіки
рулон
-
+
Sale
Молочний 100.27000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
10 726,09 ₴/м2
1 472,53 ₴/м2
Сума: 9 117,17 ₴