Стойка швидкого обслуговування із дзеркального композиту

19.01.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 5 хв
Прочитали: 1688
Стойка швидкого обслуговування із дзеркального композиту

Монреальська студія Ménard Dworkind завершила роботу над новим рестораном у готелі Hilton. За словами дизайнерів, інтер'єр ресторану «Тірамісу» «нагадує італійський добробут 1960-х років».

Головний фасад будівлі виходить на бульвар Сен-Лоран, одну з найголовніших торгових артерій міста. Великі рухомі скляні панелі проходять вздовж зовнішньої сторони будівлі, пропускаючи багато природного світла та відкриваючи відвідувачам вид на жвавий міський краєвид.

У інтер'єрі приміщення площею 362 м2 використовується багато дзеркал та зеленої рослинності. Зокрема, стойка швидкого обслуговування біля входу оздоблена за допомогою дзеркальних смуг, щоб відбивати світло, що падає з вітрини та спрямовувати його глибше в зал. Наявність цієї стойки, за задумом, дозволить швидко адаптувати роботу закладу в умовах нового локдауна.

Постійні карантини — нова реальність, тому яскрава стойка швидкого обслуговування не завадить жодному ресторану. А алюмінієвий композит ECOBOND дозволяє виготовити оригінальне дзеркальне оздоблення з однієї цільної панелі. Для цього панель можна вальцювати чи фрезерувати з тильного боку. Множинне пазування ​​допоможе досягти ефекту окремих граней.

Дзеркальні вироби з композиту не бояться вологи та перепадів температури, властивих ресторанам, не вимагають складного догляду та є абсолютно безпечними для розміщення у громадському місці.