Акрилові панелі для бутика в Мілані

22.12.2021
Креатив Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 1776
Акрилові панелі для бутика в Мілані

Кожен бутик LAUFEN, швейцарського бренду рішень для ванних кімнат, має власну індивідуальність та тісний зв'язок зі своїм місцем розташування. Не став винятком відкритий нещодавно простір LAUFEN у Мілані в елегантному будинку на via Manzoni — точці поєднання району моди, Piazza della Scala, Duomo та Brera — одному з найчарівніших районів міста, що є синонімом мистецтва та дизайну.

Новий простір розглядається як місце взаємодії, яке постійно змінюється завдяки втручанню художників, дизайнерів та архітекторів. Близькість до світового центру оперної культури Ла Скала надихнула дизайнерів інтер'єру на розробку несучої системи з алюмінієвих профілів, підвішених до стелі, що уможливлює різні просторові конфігурації.

Виразна структура стелі покликана викликати асоціації зі Швейцарією, її горами та водоспадами. За допомогою прикріплених до стелі дванадцятиметрових акрилових панелей, простір можна розділити на різні зони. Вони занурюють бутик Laufen у гру прозорості та світлоповертання і візуально зливаються з товарами, що експонуються. Водночас така гнучкість добре підходить для художніх виставок та інших заходів.

Вітражний акрил ALTUGLAS або POLYCRYL якнайкраще підходить для такого проекту. Мала вага матеріалу дозволяє без проблем кріпити великогабаритні панелі до стелі. А світлопропускні і світлорозсіювальні властивості цього акрилу — поза усіляких похвал. Гарна якість матеріалу і великий асортимент кольорів дозволить реалізувати практично будь-яку, навіть найсміливішу ідею в життя. Завітайте у офіс, щоб подивитись на зразки, та переконайтесь у цьому самі!

Товари зі статті
Синій вітражний 100.13000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 805,89 ₴/м2
Сума: 11 181,17 ₴
Зелений вітражний 100.14000, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 399,46 ₴/м2
Сума: 8 750,12 ₴