Персоналізований весільний годинник із АКП

23.12.2021
Застосування матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1807
Персоналізований весільний годинник із АКП

Алюмінієвий композит — популярний матеріал для оздоблення фасадів та виготовлення рекламних конструкцій. Сьогодні він стає актуальним матеріалом для створення предметів інтер'єрного дизайну. Наприклад, годинник із АКП ECOBOND з можливістю персоналізації стане незвичайним предметом декору та функціональним подарунком на весілля, ювілей чи іншу подію. Пропонуємо невеликий огляд переваг такого рішення.

Дизайнерське розмаїття

ECOBOND, один із світових лідерів у галузі алюмінієвого композиту, випускає панелі з найрізноманітнішим оздобленням: у різних відтінках, з різним ступенем глянцю, з імітацією природних матеріалів — дерева або каменю, дзеркальною та металізованою поверхнею. Такий вибір дає можливість не тільки виготовляти годинник, а й інші елементи декору, оформляти стіни та предмети декору в єдиному стилі.

Легка обробка

Із алюмінієвого композиту ECOBOND можна створювати складні, зокрема об'ємні, вироби будь-якого стилю. Матеріал добре піддається різним видам обробки — різанню, фрезеруванню, перфорації (до третини площі), вальцюванню. Все це можливо завдяки високоякісному сплаву для зовнішніх шарів, застосуванню первинного поліетилену для серцевини та надійної адгезії між шарами.

Мала вага

Композит поєднує переваги алюмінію та сучасних полімерів. Він важить майже втричі менше, ніж сталь. Годинник навіть найбільшого розміру можна без проблем монтувати на стіну або стелю, не обтяжуючи несучу конструкцію.

Стабільність

АКП не піддається усадці та відрізняється гладкою та рівною поверхнею, що є особливо важливим, якщо персоналізація здійснюється за допомогою друку.

Довговічність

Продукція із композиту витримує випробування часом. Це доведено на багатьох архітектурних об'єктах по всьому світу.

Універсальна експлуатація

Годинник, виготовлений із АКП ECOBOND, можна встановлювати як всередині, так і зовні приміщень. Панелі не бояться вологи, перепадів температури, спеки та холодів.

Простий догляд

Для того, щоб годинник зберігав початкову привабливість, достатньо лише витирати пил. При зовнішньому застосуванні їх легко мити водою.