Новорічна ялинка з акрилу Polycryl

23.12.2021
Кейси Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 1895
Новорічна ялинка з акрилу Polycryl

Нинішні новорічні декорації не обмежуються використанням живих дерев. Сучасні матеріали надихають дизайнерів на цікаві творчі експерименти. Гарний приклад — ялинка з акрилу Polycryl від нашого постійного партнера, студії Fakt ART.

Особенности проєкту

До студії Fakt ART звернувся приватний замовник із проханням створити оригінальну ялинку для святкового оформлення офісу у сучасному стилі. Для виготовлення новорічного дерева згідно із дизайн-проєктом потрібен був міцний прозорий матеріал і прозорий акрил Polycryl підійшов якнайкраще. Основа ялинки виготовлена із листів завтовшки 5 мм.

Акрил Polycryl

Прозорий акрил Polycryl забезпечує оптимальне співвідношення ціни та якості. Матеріал є дуже популярним серед рекламістів та дизайнерів, які вподобали його красиву глянцеву поверхню, стійкість до зовнішніх чинників, малу вагу, високий ступінь прозорості, придатність до найрізноманітніших різновидів обробки

Результат

Продуманий макет та мала вага матеріалу дозволили оперативно зібрати ялинку на місці: увесь процес зайняв лише дві години. Декорації можна розібрати та повторно використовувати, водночас вони є абсолютно безпечними для публічного місця: матеріал є ударостійким, а навіть якщо розбивається, не утворює гострі осколки.

Коментар

Тата Вербецька, співвласник Fakt ART:

«Для цього проєкту практично не було інших альтернатив. Окрім прозорості та міцності для нас важливий був розмір листа, щоб було зручно розкроїти матеріал. Ось чому ми обрали саме акрил Polycryl».

Про Fakt ART

Студія Fakt ART із Києва — творче об’єднання дизайнерів Тати Вербецької та Анни Гаврилюк. Вона вже близько 8 років займається виготовленням декору для музичних фестивалів, художніх виставок, оформлення інтер’єру. Професіоналізм та творчий підхід дає можливість реалізовувати найскладніші проекти та підбирати оптимальні за технічними характеристиками та бюджетом матеріали.

https://www.facebook.com/FaktARTua

https://www.instagram.com/faktart.ua/?utm_medium=copy_link

Про AVERS

Компанія AVERS — український лідер в галузі матеріалів для реклами та дизайну. На складі завжди присутні самоклейні плівки, акрил, алюмінієвий композит та інші популярні матеріали у різних відтінках та фактурах. Клієнти завжди можуть розраховувати на технічну підтримку, професійну консультацію та допомогу у виборі конкретного рішення.

Товари зі статті
Прозорий, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 081,50 ₴/м2
Сума: 6 762,08 ₴