Акрилові стіни з підсвічуванням для виставкової зали музею

04.07.2022
Креатив Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Час читання 4 хв
Прочитали: 1533
Акрилові стіни з підсвічуванням для виставкової зали музею

Зали для тимчасових експозицій у Національному музеї Норвегії з акриловим облицюванням стін та стелі. Детально розбираємо цей проєкт з точки зору використання акрилу та АКП для створення стін з внутрішнім підсвічуванням та стелі з динамічними джерелами світла.

Національний музей Норвегії – один із найбільших художніх музеїв Північної Європи. Ця найбільша культурна установа утворилася завдяки злиттю відразу кількох музеїв та галерей.

Загалом у музеї 86 виставкових приміщень, але найцікавіші знаходяться під дахом. Це просторі зали зі стелею висотою близько 7 метрів для експозиції масштабних полотен та скульптур.

Ми бачимо, що денне світло проникає крізь плоску напівпрозору стелю, заливаючи залу природним світлом протягом дня. А вночі навпроти – кімнати підсвічуються зсередини, а дах будівлі здалеку з боку моря має вигляд маяка.

Для напівпрозорої стелі можна використовувати молочний акрил. Якщо зіставляти скло та акрил однакової товщини, то другий буде майже у 2,5 раза легшим. Це дуже знижує навантаження на конструкцію. А як напрямні для рейкових світильників можна використовувати касети з алюмінієвого композиту. Збільшений розмір композитного листа ECOBOND – 6,1 х ​​1,5 м – дозволяють створювати довгі безшовні касети для великого приміщення.

Також у деяких залах акрил використовували для створення стінових панелей із підсвічуванням, а також деяких горизонтальних поверхонь. LED акрил ALTUGLAS ідеальний для підсвічування світлодіодами та дозволяє скоротити енергоспоживання світильника до 50% у порівнянні зі звичайним рекламним акрилом.

Товари зі статті
Молочний LED 100.27100, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 754,64 ₴/м2
Сума: 10 863,85 ₴
Sale
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
5 975,45 ₴/м2
700,57 ₴/м2
Сума: 5 079,13 ₴