Бант на авто з полістиролу OCTOPLAN та самоклейної плівки

21.06.2022
Кейси Листові пластики Самоклеючі плівки
Прочитали: 1570
Бант на авто з полістиролу OCTOPLAN та самоклейної плівки

Листовий полістирол – матеріал з гарним балансом жорсткості та щільності, пригідний для термоформування, з широкою сферою застосування.

Компанія Manific Decor, постійний клієнт AVERS, використовує полістирол OCTOPLAN для виготовлення величезних декоративних бантів для авто.

На фото нижче (червоний бант), для виробництва якого використовувався білий листовий полістирол товщиною 1 мм, обклеєний матовою самоклейною плівкою Oracal 641 031 червоного кольору.

Товщина полістиролу дозволяє гнути матеріал без використання обладнання для термоформування, все завдяки поєднанню еластичності та жорсткості. Деталі виробів з полістиролу склеюються між собою клеєм на сольвентній основі.

Ще один приклад (золотистий бант), із золотистого дзеркального полістиролу OCTOPLAN товщиною 1 мм. Цей матеріал зберігає всі якості білого полістиролу, але завдяки дзеркальній поверхні має велику популярність серед декораторів і дизайнерів.

Manific Decor – це компанія, що займається виготовленням під замовлення предметів декору для дому, офісу та громадського простору, а також рекламних вивісок, інформаційних табличок, що оформлені в індивідуальному стилі під замовника, та інших виробів для рекламної комунікації.