Барвисте міське середовище

06.08.2021
Креатив Самоклеючі плівки
Час читання 5 хв
Прочитали: 1960
Барвисте міське середовище

Ми зацікавлено стежимо за яскравими художніми інсталяціями по всьому світу. Матеріали, присутні в асортименті AVERS, що традиційно використовуються в інших галузях, можуть перетворюватися на справжні витвори мистецтва, коли потрапляють у творче середовище.

Яскрава інсталяція Endless Ribbon Connecting Us «Нескінченна стрічка, що з'єднує нас» британської художниці Мораг Майєрскоу — прекрасний приклад того, як можна вдихнути нове життя в суспільний простір.

Художниця перетворила атмосферний навіс на центральній вулиці міста Ковентрі за рахунок застосування кольору і візерунка: начебто внутрішню частину будівлі обвиває безперервна стрічка без початку і кінця. У такий спосіб автор нагадує про історичну спадщину міста, яке тривалий час було центром ткацтва стрічок.

Згідно із задумом автора, інсталяція повинна піднімати настрій і об'єднати людей, створюючи миті несподіваної радості. Навіть коли зовні похмуро, всередині навісу сяють теплі фарби.

Як втілити подібний проект? Для декору даху і прозорих перекриттів ми рекомендуємо вітражну плівку для середньостроковій експлуатації Oracal 8300. Нею можна обклеїти конструкції зі скла, акрилу або полікарбонату. Глянцева плівка представлена ​​в 32 відтінках. Її можна сміливо експлуатувати на вулиці: характеристики і яскравий колір зберігаються до п'яти років. Це прекрасний вибір для світлової реклами, декоративних написів, дизайну екстер'єру та інтер'єру.

Товари зі статті
Жовтий глянцевий Oracal 8300 21, вітражна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Sale
Червоно-помаранчевий глянцевий Oracal 8300 33, вітражна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Бірюзовий глянцевий Oracal 8300 54, вітражна самоклеюча плівка
рулон
-
+