Внутрішнє і зовнішнє оздоблення для магазинів Varto

05.08.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 2445
Внутрішнє і зовнішнє оздоблення для магазинів Varto

Ми продовжуємо ділитися історіями успіху наших клієнтів. Сьогодні розповімо про досить великий проект — оздоблення фасадів української мережі магазинів VARTO і Файно Маркет у Кіровоградській і Черкаській областях. Проект реалізує ФОП Степаненко, клієнт AVERS із міста Кропивницький, основні матеріали цього кейса — алюмінієвий композит ECOBOND, а також кольоровий акрил.

Про замовника

Роздрібна мережа «Файно Маркет» була заснована у 2009 році і входить у двадцятку найбільших ретейлерів України. У мережі більше 100 магазинів і маркетів. Нещодавно ретейлер поглинув черкаську мережу «Абсолют» і зараз проходить активний ребрендинг: магазини «Абсолют» переформатуються в магазини біля дому Файно Маркет.

Особливості проекту

Для зовнішнього оздоблення, оформлення вхідних груп, фризів і рекламних стел використовується алюмінієвий композит Ecobond жовтого кольору. Матеріал тривалий час зберігає колір, витримує складні погодні умови, легко піддається обробці і монтажу.

Такий же колір, але у серії Ecobond Optima, обраний і для внутрішнього оздоблення стін у місцях активної експлуатації, які знаходяться в постійному контакті з відвідувачами та персоналом: зони біля каси, місця, де стоять візки і знаходяться камери схову. Також цей матеріал використовується для обшивки внутрішніх колон і декорування підвісних стель.

Рекламні елементи на фасаді і навігація (піктограми продуктів) виконані з жовтого акрилу POLYCRYL.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит — міцний і легкий матеріал, який активно використовується для обшивки фасадів і внутрішнього оздоблення.

Постійна наявність на складі затребуваних позицій дозволяє замінити пошкоджену касету в будь-який момент

Результат

Складська програма AVERS дозволила підряднику досить швидко виконати замовлення: матеріал в потрібних кількостях завжди присутній на складі. Досвід роботи з ECOBOND дозволяє ФОП Степаненко бути абсолютно впевненим у тому, що колір зовнішніх панелей не знебарвлюватиметься, касети не деформуються і не втратять форму з часом, а внутрішнє оздоблення витримає інтенсивний трафік людей, контакт із мийними засобами. Зовнішній вигляд фасаду та інтер'єру будуть тривалий час залишатися привабливими для відвідувачів.

Коментар

Дмитро, ФОП Степаненко:

«АКП ECOBOND є традиційно гарними в обробці, зручними для транспортування і монтажу, не змінюють колір тривалий час. На відміну від гіпсокартону або штукатурки елемент композитної панелі можна швидко поміняти і оновити обшивку. А цінова політика і робота менеджерів AVERS бездоганна! Все, що необхідно, завжди присутнє на складі. Ще один плюс — дуже гнучка система відтермінування».

ФОП Степаненко

ФОП Степаненко працює з українським корпоративним сектором більше 10 років. Основна спеціалізація компанії — зовнішня обробка фасадів. Крім того, парк власного обладнання дозволяє задовольняти всі запити клієнтів, пов'язані з внутрішньою і зовнішньою рекламою, дизайном торгових приміщень.

Про AVERS

Компанія AVERS — український лідер у галузі матеріалів для реклами, дизайну і будівництва. Потрібна допомога в реалізації конкретного проекту? Телефонуйте менеджерам або пишіть у чат просто зараз.

Товари зі статті
Жовтий 100.21003, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 399,46 ₴/м2
Сума: 8 750,12 ₴
Жовтий ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 257,00 ₴/м2
Сума: 9 584,63 ₴