Фасад із об'ємними елементами

04.08.2021
Застосування матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 2504
Фасад із об'ємними елементами

Алюмінієві композитні панелі ECOBOND традиційно використовуються для двовимірних фасадів. Протягом багатьох років вони були представлені у вигляді простих прямокутних касет у різних кольорах і фактурах. Однак додаткова обробка дає можливість створювати фасадні панелі найрізноманітніших форм і здійснювати ексклюзивне тривимірне облицювання будівлі, зберігаючи при цьому всі переваги вентильованих фасадів.

Сучасні вимоги до вентильованих фасадів

Облицювання житлових, промислових і комерційних будівель, які вписані в міську архітектуру, повинне розроблятися з урахуванням кількох ключових елементів, тісно пов'язаних один із одним:

  • якісні матеріали;
  • естетика;
  • довговічність;
  • безпека

Добре спроектований об'ємний фасад буде привертати увагу цільової аудиторії і працювати як реклама. При цьому розмір касет із об'ємними елементами може бути більше 5 метрів.

Переваги об'ємних фасадів із АКП

Алюмінієвий композит повністю задовольняє вимоги архітекторів:

  • Панелі чудово обробляються: ріжуться, фрезеруються, вальцюються. Індивідуальний розкрій панелей і формати дозволяють виготовляти касети складних форм і реалізовувати фасади з унікальним рельєфом. Ультрасучасна естетика стане важливою перевагою такого приміщення. Будинки стануть своєрідним арт-об'єктом.
  • Велике розмаїття кольорів і фактур поверхні дозволяє підібрати індивідуальне рішення для фасаду з урахуванням навколишнього ландшафту. Особливо актуальними у цьому контексті є дзеркальні панелі та панелі, що імітують природні матеріали.
  • Панелі відрізняються легкою вагою, що істотно спрощує транспортування і монтаж.
  • Вентильований фасад покращує енергозберігаючі характеристики будівлі, створює унікальний мікроклімат.
  • Доступна вартість від ексклюзивного дистриб'ютора в Україні — компанії AVERS — дає можливість оптимізувати витрати. При цьому постійна наявність затребуваних позицій на складі забезпечує ремонтопридатність фасадних систем на основі АКП ECOBOND.

Хочете створити свій архітектурний шедевр? Ознайомтеся зі зразками алюмінієвого композиту ECOBOND і отримайте рекомендації щодо його обробки і застосування. Телефонуйте менеджерам AVERS або пишіть просто зараз!

Товари зі статті
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+