Офіс у яскравих фарбах

04.08.2021
Креатив Самоклеючі плівки
Час читання 5 хв
Прочитали: 2034
Офіс у яскравих фарбах

Ми продовжуємо стежити за надихаючими проектами по всьому світу і ділитися рішеннями для їх реалізації на основі асортименту AVERS. Сьогодні пропонуємо зануритися у світ яскравих фарб і подивитися на дизайн штаб-квартири великого бразильського видавництва Grupo Editorial Record, створений архітектурним бюро Studio Dlux (Бразилія).

Офіс площею 595 м2 розташований у Ріо-де-Жанейро. Щоб оживити офісне середовище, дизайнери використовували яскраві кольори для оздоблення стін і труб, що приховують електричну проводку. Глибокий небесно-блакитний, помаранчевий і зелений відтінок морської піни обиралися у співпраці з персоналом компанії.

Хочете швидко і бюджетно перетворити дизайн офісного приміщення і додати яскравих фарб? Рекомендація AVERS — самоклейна плівка Oracal 641. Великий вибір відтінків (59 глянцевих і 59 матових) і придатність до різання на плотері дає можливість реалізовувати складні дизайнерські проекти. Плівка може успішно використовуватися для оздоблення меблів, дверей та інших поверхонь в приміщенні, створення декорацій, виготовлення рекламних конструкцій.

Товари зі статті
Помаранчевий глянцевий Oracal 641 034, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Лазурний глянцевий Oracal 641 052, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Бірюзовий глянцевий Oracal 641 054, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+