Бетон та метал – огляд студії цифрового митця в Барселоні

17.01.2023
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 786
Бетон та метал – огляд студії цифрового митця в Барселоні

Творча майстерня для цифрового митця, інтегрована у покинуту будівлю індустріального призначення в Барселоні. 

Сьогодні робимо огляд сучасної робочої студії, в якій поєднуються елементи хай-тек з теплими матеріалами та оригінальною бетонною конструкцією будівлі. 

Дизайнер описує майстерню як «необроблений простір, де бетонна конструкція виставлена напоказ у найбрутальнішому вигляді». Поряд з тим для гармонійного балансу в проєкт вписані елегантні елементи, наприклад, гвинтові сходи, облицьовані нержавіючою сталлю, а також кухонний мінімалістичний простір. 

Схожий проєкт з обшиттям сходів алюмінієвим композитом з металізованою поверхнею був в одного з наших клієнтів, ми детально його описали, прочитати можна за посиланням. Композит в інтер’єрі виглядає більш «теплим» порівняно зі сталлю. З точки зору практичності абсолютно зручний для житлових приміщень. Легкий в монтажі та в оброблянні. Те саме можна сказати й про облицювання кухонної зони: композитні панелі відмінно вальцюються (на фото бачимо, що кухонний куток має заокруглені краї), готові касети кріпляться на напрямні або каркас з металевого профілю.  

В цілому студія Ізерна Серра для Андреса Райзінгера перетворює перший поверх покинутої будівлі на багатофункціональний робочий простір. Нещодавно перетворені інтер'єри являють собою робочу зону, кухню та їдальню, терасу та особистий кабінет для художника та його команди.

Стіни оздоблені пастоподібною фарбою на кварцовій основі, яка створює нерівномірну та ремісничу якість покриття, бархатисто-м'яку на дотик, але візуально нагадує необроблений бетон. У центрі студії розташований великий центральний бетонний стіл, прикріплений до колони, що несе конструкцію. Рожевий колір столу робить його візуальним центральним елементом монохроматичного простору.