Безкоштовне морозиво для розради

16.03.2021
Корисна інформація Кейси Листові пластики
Прочитали: 2306
Безкоштовне морозиво для розради

Підрозділ корпорації Unilever Ecuador оригінально підійшов до просування бренду морозива CORNETTO. Креативники створили апарат EX-MACHINE, в якому можна було отримати безкоштовно ріжок морозива, залишивши в автоматі ... подарунки або речі, пов'язані з «колишніми».

Особливі подарунки нагадують про найсолодші миті та перетворються на гіркі спогади після розставання. CORNETTO EX-MACHINE дозволяє підсолодити кислий момент смаколиками, — вважають в Unilever Ecuador.

Також для розради розбитих сердець компанія організувала розіграш холодильника, наповненого морозивом. Для цього необхідно розмістити свою фотографію з колишнім коханим у соціальних мережах і поставити хештег #ExMachineCornetto.

Для створення незвичайних рекламних конструкцій та дисплеїв AVERS рекомендує використовувати високоякісний спінений ПВХ KOMACEL. Матеріал легко обробляється і склеюється, не підтримує горіння, тому є безпечним для громадських місць. Поверхня листів KOMACEL чудово підходить для друку УФ-затверджуваними чорнилами. Додатково зоб раження можна лакувати і ламінувати.