Білий композит для додаткового фасаду

11.02.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1740
Білий композит для додаткового фасаду

Голландська студія Marcel Wanders створила «Алмазний фасад» для магазину чоловічого одягу Louis Vuitton у Майамі — саме таку назву отримав підвісний фасад із білим візерунком.

Під час розробки «алмазної» сітки студія взяла до уваги якості, притаманні бренду, і зосередилася на майстерності обробки шкіри, зокрема шкіряних ремінцях на культових сумках Louis Vuitton. Основою компонентів сітки стали шестикутники, які можна знайти у викройках, та витончена монограма. Все це «скріплюють» латунні затискачі, схожі на ті, що використовуються на сумках та валізах Louis Vuitton. Таким чином, народився Diamond Screen — модуль, який спочатку використовувався для поділу кімнати, потім став широким елементом інтер'єру і, нарешті, масштабним архітектурним фасадом.

Між екраном та зовнішньою стіною будівлі є 30-сантиметровий зазор, внаслідок чого виходить цікава гра світла та тіні. Вночі будинок яскраво освітлюється внутрішніми джерелами світла, що створює відчуття глибини.

За словами архітекторів, білий колір фасадних панелей відповідає характеру Майамі та надає магазину незвичайного вигляду. На складі AVERS завжди є білі панелі ECOBOND — легке і доступне за ціною рішення для створення елегантної фасадної сітки. Матеріал легко обробляється — ріжеться, фрезерується, вальцується — і дає можливість створювати облицювальні касети найскладніших форм. При цьому панелі мало важать, не бояться різних погодних умов і не вимагають складного догляду.

Товари зі статті
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
924,00 ₴/м2
Сума: 6 699,00 ₴